Zahraničné

Kramný musí ísť k psychiatrovi

Súd poslal Petra Kramného do väzenia
Zdroj: čt24

Prečo musia preskúmať jeho psychiku?

Peter Kramný, ktorého polícia podozrieva z vraždy manželky Moniky a dcérky Klárky, bude musieť prejsť psychiatricko-psychologickým vyšetrením.

Zdroj: čt24
Podozrivý musí ísť na vyšetrenie preto, aby psychiater mohol prípadne vylúčiť či naopak skonštatovať duševné poruchy. Alebo napríklad to, či dotyčný takú poruchu nepredstiera.

Potom musí Kramný prejsť psychologickým vyšetrením, to zase pomôže s určením nízkeho alebo vysokého IQ alebo duševnej poruchy hystérie. Kramný zatiaľ duševnú poruchu nepredstiera. Uviedol to denník Blesk .

Ak by jeho vyšetrenie dopadlo negatívne, znamenalo by to, že Kramný dokázal pri vyvraždení svojej rodiny udržať úplne chladnú hlavu a aj napriek tomu, že sa snažil o dokonalý zločin, ho vysoký trest neminie!

Polícia zadržala Petra Kramného v stredu ráno a obvinila ho z vraždy manželky Moniky a dcéry Klárky, ktoré zomreli v minulom roku počas dovolenky v egyptskej Hurghade.

Tridsaťšesťročná Monika Kramná a jej osemročná dcéra Klárka zomreli v Egypte uprostred leta na hotelovej izbe v Hurghade. Od začiatku sa hovorí o tom, že boli otrávené.

Peter Kramný od začiatku prípadu vinu popieral a hovoril o tom, že za smrť jeho rodiny možno môže hotelový personál.

KARVINÁ, tn.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.