Zahraničné

Českú podnikateľku zastrelili v Dominikánskej republike priamo na ulici

Českú podnikateľku zavraždili v Dominikánskej republike
Zdroj: tn.cz

Neznámi útočníci ju prepadli, keď išla so svojím priateľom na motocykli do mesta.

V Dominkánské republike zomrela česká podnikateľka Eva C. (†62). Zastrelili ju priamo na ulici, keď išla so svojím partnerom na motocykli.

Zdroj: tn.cz
Bola to plánovaná vražda? V Karibiku bola zavraždená česká podnikateľka Eva C. Neznámi útočníci ju prepadli, keď v piatok išla so svojím priateľom na motocykli do mesta. Vražda sa stala na ulici, kde bývali. O smrti českej podnikateľky ako prvý informoval Blesk s odvolaním sa na miestne médiá.

" Ukradli kabelku s dokladmi, kľúčmi od bytu a peňaženkou, v ktorej bolo asi 10-tisíc pesos ( zhruba 150 eur) a ušli na motorke, " napísal denník Detras del Rumor, ktorý o smrti Česky informoval a priniesol aj fotografie zavraždenej.

Eva žila v Dominikánskej republike viac ako rokov, od roku 1998. So svojím partnerom Zdeňkom mali obchod na pláži na severe krajiny v mestečku Sosua zhruba 206 kilometrov od hlavného mesta Santo Domingo.

Žena sa podľa priateľov a rodiny vraj chystala vrátiť späť do Česka. Na internete ponúkali na predaj alebo prenájom prázdninový dom.

Češku útočníci zasiahli dvakrát do ľavého ramena a výstrely vraj vyšli z nelegálne držanej zbrane.

SOSUA, tn.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti