Žena prežila pochovanie zaživa. Teraz porozprávala, aké to bolo

Ženu pochoval v plytkom hrobe na pláži.
Zdroj: LellsP/Shutterstock

V zúfalstve sa pokúšala zeminu škriabať nechtami, chcela žiť. Dodnes má z toho traumu.

Keith Hughes (39) napadol svoju snúbenicu Stacey Gwilliamovú na poloostrove Gower v Južnom Walese. Počas prechádzky sa medzi dvojicou spustila hádka. Hughes sa rozzúril a začal ju škrtiť. Sediac na nej ju začal zakrývať opadaným lístím a zeminou. Nakoniec ju nechal ležať v plytkom hrobe na pláži a myslel si, že tam žena umrie. Prípad sa stal minulý rok v júli, paradoxné je, že len pár dní predtým ju požiadal o ruku.

Žena v relácii Good Morning Britain (Dobré ráno Británia) opísala, ako sa prebudila v pasci a videla len rozmazané odtiene hnedej a zelenej farby. Žena sa pokúsila vstať, no váha na jej prsiach bola príliš veľká, vôbec nedokázala natiahnuť ruky.

Zdroj: YouTube

Keď ho polícia v súvislosti s týmto skutkom vypočúvala, povedal im, že ju nikdy nenájdu. Keď mu policajti povedali, že jeho snúbenica žije, zostal v šoku. Kulturista podcenil jej silu.

Súd ho odsúdil na doživotie s možnosťou odvolania sa po ôsmich rokoch. Stacey povedala, že aj keď je vo väzení, stále má z neho strach. Je vďačná za pomoc priateľov a rodiny, ktorí ju podporujú. Teraz dúfa v nový začiatok svojho života.

WALES/ROCK

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Násilie

Dôležité udalosti