Zahraničné

Chlapec sa obesil pre 500 eur. Matka mu vynadala, že ich minul na hry

Henry Tattersal
Zdroj: facebook.com

Chcel si pred Vianocami urobiť radosť.

Strašná tragédia! Nikdy neviete, čo sa odohráva v hlave tínedžera a ako vidí svet. Trinásťročný Henry Tattersal z britského Rosdale si chcel pred Vianocami kúpiť darček, rodičom to však nepovedal. Z maminej kreditnej karty minul cez 500 eur na konzolu Xbox.

Zdroj: facebook.com

Keď to jeho mama zistila, bola nahnevaná a na Henryho kričala. Minúť toľko peňazí na hru si totiž nemohli dovoliť. Henry sa zavrel v izbe a na sociálnu sieť ešte stihol napísať, že sa ide zabiť. O pätnásť minút ho našla jeho staršia sestra Holly (16) obeseného! Snažili sa ho oživiť, to sa však nepodarilo.

„Som presvedčená, že to Henry urobil kvôli tomu, že sa zľakol čiastky, ktorú za hry minul. Vedel, že si nemôžeme dovoliť minúť toľko peňazí," povedala pre Daily Mail jeho matka Eve. Len pár dní predtým mu mama dala domáce väzenie, lebo ho prichytila fajčiť.

Zdroj: facebook.com

Policajti zistili, že sa Henry o samovražde rozprával už aj so svojím kamarátom, ktorý sa zabil pár dní pred ním. A to taktiež kvôli hádke s rodičmi o mobil. Henrymu jeho kamaráti na Facebooku urobili dve spomienkové stránky, kde pridávajú komentáre o tom, ako im veľmi chýba.

 


ROSDALE/tn.cz,al

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.