Zázrak! Novorodenec prežil 14 bodnutí a pohreb zaživa

Aidin prežil peklo.
Zdroj: Profimedia.sk

Chlapček bol na svete len krátko a už prežil peklo.

Hrozným peklom si prešiel malý Aidin z Thajska. Novorodenca sa pokúsila zabiť jeho vlastná matka. Chlapca štrnásťkrát bodla, potom ho pochovala zaživa. Dieťaťa si ale našťastie včas všimla pastierka dobytka. Teraz ho z thajského sirotinca adoptoval švédsky pár, píše Daily Mail.

Matka chlapca štrnásťkrát bodla, potom ho pohodila v poli a zasypala asi 20 centimetrami hliny. Aidin bol na svete ešte len niekoľko dní. Našťastie si čiastočne zasypaného telíčka všimla okoloidúca pastierka dobytka Kachit Krongyutová.

Zdroj: Profimedia.sk

Z hrobčeka pod eukalyptovým stromom totiž trčala nožička. Keď päťdesiattriročná pastierka začula detský krik, začala holými rukami zranené dieťa vyhrabávať. Chlapca sa našťastie podarilo včas dopraviť do nemocnice.

"Najskôr som si myslela, že niekto pochoval zaživa zviera, ale potom som uvidela nožičku. Snažila som sa ovládať. Kričala som o pomoc. Dieťa bolo pochované tvárou dole," opísala strašné záchrankyňa dieťaťa.

Práve to, že sa matka pokúsila Aidina pochovať zaživa, chlapcovi zachránilo život. Hlina totiž tlačila na rany a zabránila tomu, aby novorodenec po brutálnom útoku vykrvácal. Keď sa v nemocnici z bodných rán zotavil, bol umiestnený do sirotinca. Teraz, po trištvrte roku, pre neho thajské úrady našli adoptívnu rodinu.

Aidina adoptoval švédsky pár. "Som veľmi rada, že bude mať milujúci domov. Som si istá, že sa bude mať dobre," povedala médiám záchrankyňa dieťaťa Kachit Krongyutová.

Úrady veria, že dieťa sa pokúsila zabiť chlapcova matka. Štyridsaťdvaročnú ženu vystopovali policajti na základe odtlačkov a stôp po pneumatikách motocykla. Už bola obvinená z pokusu o vraždu a z opustenia vlastného dieťaťa.

THAJSKO/kacs

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti