Zahraničné

Strach v Česku. Na slobodu sa dostal sadistický pedofilný vrah

Týrané dieťa
Zdroj: Internet

Väzenie opustil muž, ktorý znásilnil a zavraždil deväťročného školáka.

Prepustenie poľského pedofilného vraha Mariusa Trynkiewicze z väzenia vyvolalo rozruch. Aj Česká republika má teraz vlastnú nočnú moru v podobe nebezpečného pedofila na slobode!

Zdroj: Internet
Podľa informácií denníka Právo v týchto dňoch opustil väzenie tridsaťtriročný muž, ktorý bol v polovici 90. rokov súdený za znásilnenie a vraždu deväťročného školáka. Nebezpečný deviant tak žil od puberty vo väzení a v ústave. Kvôli chybe sudcu, ktorý zabudol mužovi predĺžiť ambulantnú ochrannú sexuologickú liečbu, je teraz mimo akejkoľvek kontroly.

Sudca už bol za pochybenie potrestaný, ale to nemení nič na fakte, že po Česku sa teraz voľne pohybuje sadistický pedofil. Prípad nebezpečného psychopata a vraha sa tak znovu dostáva na povrch.

Prípad mladého sadistického psychopata s homosexuálnym a pedofilným zameraním vtedy verejnosťou poriadne otriasol. Chlapca zneužíval, keď mu nebolo ani pätnásť rokov, ale za to ešte nebol trestne zodpovedný. V šestnástich ale znásilnil deväťročného chlapca a z obavy z prezradenia ho zabil. Dostal za to trest 8 a pol roka odňatia slobody. Potom bol zatvorený na psychiatrii, kde mal podľa lekárov radšej zostať.

Prepusteného pedofila sa podarilo vypátrať. Vraj sa neskrýva pod žiadnou falošnou identitou, a dokonca sa vrátil do svojho pôvodného bydliska, kde žije so svojou matkou.

PRAHA, tn.cz

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Krátka správa

Soul by ruskú pomoc Severnej Kórei s vývojom zbraní považoval za provokáciu, povedal juhokórejský prezident Jun Sok-jol.

Ako uviedol, takáto provokácia by si vyslúžila reakciu. Severokórejský vodca Kim Čong-un minulý týždeň navštívil Rusko a počas stretnutia s ruským prezidentom Vladimirom Putinom prehĺbili vzťahy oboch krajín. Jun Sok-jol uviedol, že severokórejský jadrový program je vážnou hrozbou pre mier v indicko-tichomorskej oblasti aj vo svete.

Krátka správa

Sýrsky prezident Bašár Asad pricestoval do Číny na svoju prvú návštevu od začiatku vojny v Sýrii.

Čína rozširuje svoj vplyv na Blízkom východe po tom, ako v marci sprostredkovala dohodu medzi Saudskou Arábiou a Iránom. V sýrskom konflikte, ktorý si vyžiadal už pol milióna mŕtvych ľudí, milióny utečencov a premenil obrovské časti krajiny na trosky, Peking stále podporuje Asada.

Krátka správa

Švajčiarsky parlament schválil zákaz zahaľovania na verejnosti, hrozia pokuty.

Pokuty siahajú do výšky až 1000 švajčiarskych frankov (1041,5 eur). Zákaz sa vzťahuje na nikáby, burky, tvárové masky či šatky na tvárach demonštrantov na verejných priestranstvách i vo verejných budovách. Existujú však aj výnimky. Zahalené tváre budú naďalej povolené v modlitebniach, počas slávností, či zo zdravotných dôvodov.

Krátka správa

Rusko v noci útočilo najmenej na šesť ukrajinských miest.

Najmenej dvaja ľudia prišli o život a ďalších 21 utrpelo zranenia. Išlo o mestá Cherson, Kyjev, Charkov, Čerkasy, Rivne i Ľvov.