Zahraničné

Strach v Česku. Na slobodu sa dostal sadistický pedofilný vrah

Týrané dieťa
Zdroj: Internet

Väzenie opustil muž, ktorý znásilnil a zavraždil deväťročného školáka.

Prepustenie poľského pedofilného vraha Mariusa Trynkiewicze z väzenia vyvolalo rozruch. Aj Česká republika má teraz vlastnú nočnú moru v podobe nebezpečného pedofila na slobode!

Zdroj: Internet
Podľa informácií denníka Právo v týchto dňoch opustil väzenie tridsaťtriročný muž, ktorý bol v polovici 90. rokov súdený za znásilnenie a vraždu deväťročného školáka. Nebezpečný deviant tak žil od puberty vo väzení a v ústave. Kvôli chybe sudcu, ktorý zabudol mužovi predĺžiť ambulantnú ochrannú sexuologickú liečbu, je teraz mimo akejkoľvek kontroly.

Sudca už bol za pochybenie potrestaný, ale to nemení nič na fakte, že po Česku sa teraz voľne pohybuje sadistický pedofil. Prípad nebezpečného psychopata a vraha sa tak znovu dostáva na povrch.

Prípad mladého sadistického psychopata s homosexuálnym a pedofilným zameraním vtedy verejnosťou poriadne otriasol. Chlapca zneužíval, keď mu nebolo ani pätnásť rokov, ale za to ešte nebol trestne zodpovedný. V šestnástich ale znásilnil deväťročného chlapca a z obavy z prezradenia ho zabil. Dostal za to trest 8 a pol roka odňatia slobody. Potom bol zatvorený na psychiatrii, kde mal podľa lekárov radšej zostať.

Prepusteného pedofila sa podarilo vypátrať. Vraj sa neskrýva pod žiadnou falošnou identitou, a dokonca sa vrátil do svojho pôvodného bydliska, kde žije so svojou matkou.

PRAHA, tn.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.