Zahraničné

Najbolestivejšia jazda na tobogáne: Muž si polámal kosti

titulka.jpg

Preletel cez bazén, dopadol na schody a nohu si zlomil na šiestich miestach.

Dovolenka britskej rodiny sa skončila predčasne. Otec štyroch detí sa spustil na tobogáne, čo sa mu stalo osudným. Preletel takmer celý bazén, dopadol na schody a zlomil si nohu na šiestich miestach. Z bazéna sa ozval obrovský krik bolesti. Všetko nakrútila kamera.

Nešťastie sa stalo na dovolenke v tureckom rezorte. Des Jarvis (46) po zranení musel podstúpiť až päť náročných operácií, aby mu zachránili nohu. Lekári mu povedali, že jeho končatina už nikdy nebude fungovať tak ako pred tým.

Zdroj: Profimedia.sk

Zranenému Britovi museli dať do nohy kovové tyče a kliny. Odstránili mu časť zdevastovanej kosti, takže do smrti bude mať jednu nohu kratšiu ako druhú.

Po tomto incidente sa objavili tvrdenia, že tobogán je príliš vysoko a pre strmý pád k nemu postavili malý bazén. Nie je tam dostatok miesta pre dospelého človeka. Napriek tomu sa v rezorte nič nezmenilo a tobogán nerekonštruovali. Ďalší piati turisti pri tom tvrdia, že aj oni sa zranili.

„Povedali mi, že už nikdy nebudem môcť robiť to, čo doteraz. Ani prácu, ktorú som robil 24 rokov a ktorú milujem. Je všetkému koniec," tvrdí nešťastný Des.

Zdroj: Profimedia.sk

https://www.youtube.com/watch?v=qG3HG8hrS0g


LONDÝN/JH, Daily Mail

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.