Zahraničné

Tínedžeri majú novú nebezpečnú zábavku

Untitled-1.jpg

Jeden mladík dopadol veľmi tvrdo. Zachytili to na kameru.

Nová zábavka mladých Austrálčanov už zaujíma aj políciu v Melbourne. Vyšetrujú incident, pri ktorom neznámy tínedžer vyskočil na jednej zo staníc z idúceho vlaku. V tom čase mohol ísť rýchlosťou 40 km/h.

Na nástupište dopadol veľmi tvrdo. Mohol si pri tom poriadne ublížiť. Incident zachytila bezpečnostná kamera, ale všetko si nakrúcali na mobily aj jeho kamaráti vo vlaku. Náramne sa na tom zabávali.


Tínedžeri násilím otvorili dvere, aby mohol jeden z nich vyskočiť. Chlapec spadol na betón ako vrece zemiakov. Zo záberov je zjavné, že ho to veľmi bolelo.

Polícia považuje takýto druh zábavy za nebezpečný a riskantný. Tínedžeri sa tým navyše pochválili na sociálnych sieťach a na YouTube. Našťastie sa nezranil žiadny ďalší cestujúci.

Mladí chlapci možno našli inšpiráciu v sci-fi knihe Divergencia od mladej spisovateľky Veronici Rothovej. Dielo minulý rok sfilmovali a Divergencia sa prvýkrát objaví na filmových plátnach už o týždeň. Aj v tomto príbehu vyskakovali mladí odvážni tínedžeri z idúceho vlaku.


MELBOURNE/JH, novinky.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.