Zahraničné

Bola to vražda zo žiarlivosti? Pozrite sa, čo nafotila Monika Kramná pred dovolenkou

Monika Kramná
Zdroj: tn.cz

Monika sa ponúkala na internete ako modelka, nafotila aj odvážne zábery.

Monika Kramná chcela preraziť ako modelka a dokonca uvažovala o tom, že nafotí akty. Bol toto pravý dôvod prečo Peter Kramný na ňu tak žiarlil?

Zdroj: tn.cz
Ponúkala sa na internete ako modelka, nafotila odvážne zábery a dokonca uvažovala o tom, že nafotí aj akty. Taká bola Monika Kramná, ktorá spolu so svojou dcérou zomrela vlani v lete na dovolenke v Egypte.

Manžel Peter na ňu pritom veľmi žiarlil. Tesne po smrti manželky a dcéry si dokonca sťažoval na to, že Monika trávila veľa času na internete. A mal pravdu. Monika mala okrem profilu na Facebooku aj profily na ďalších weboch. Napríklad aj na stránkach, kam si dávajú fotky ženy, ktoré chcú preraziť vo svete modelingu.

Zdroj: tn.cz

" Ahojte. Rada fotím, ale priznám sa, že na to nemám veľa času. Pokiaľ sa ale dohodneme, budem mať radosť, keď budú obe strany spokojné. Nebojte sa ma kontaktovať a spýtať sa na čokoľvek, " napísala Monika na jednu zo stránok.

Tam o sebe tiež prezradila, že má miery 85-69-86 a že je vo fotení stredne pokročilá. Len niekoľko týždňov pred odchodom na osudovú dovolenku potom poznamenala: " Nerada fotím akty. Ale možno niekedy. Možno. Budem rada za akékoľvek ponuky, pri ktorých nazbieram viac skúseností. Majte sa pekne a nech sa vám všetkým darí :). "

Zdroj: tn.cz
Kramný sa nechal počuť, že Monike dal na výber. Buď internet, alebo on. Monika ale dala prednosť internetu. A to sa jej možno stalo osudným. Zomrela v júli minulého roka v egyptskej Hurghade. Kramného polícia pred niekoľkými dňami obvinila z dvojnásobnej vraždy.

Zdroj: tn.cz

KARVINÁ, tn.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.