Vo Francúzsku záhadne zmizla štvorčlenná rodina

Polícia prehľadáva auto rodiny.
Zdroj: Profimedia.sk

V dome našli policajti stopy krvi.

Francúzska polícia vyšetruje záhadné zmiznutie štvorčlennej rodiny. Tá žila neďaleko Nantes na západe Francúzska. Manželov, ich syna a dcéru videli naposledy 16. februára. Ich telefóny sú odvtedy vypnuté, banky neevidujú žiadny pohyb na ich bankových kontách. Informovala o tom BBC.

Zdroj: YouTube / Euronews

V dome našli stopy po krvi

Manželia Pascal a Brigitte Troadec mali okolo 50 rokov, ich syn Sebastien 21 a dcéra Charlotte 18 rokov. Zmizli doslova ako z povrchu zemského. Policajti prehľadali ich opustený dvojposchodový dom a našli v ňom stopy krvi. Krv sa našla aj na mobilnom telefóne dcéry Charlotte, na hodinkách matky a pod schodmi.

"Zdá sa, že niekto sa snažil zahladiť stopy," povedal prokurátor Pierra Sennese. Veci v dome podľa neho napovedajú, že rodina sa nikam nechystala. Postele boli rozostlané, na sušiaku zostalo oblečenie a práčka bola plná mokrej bielizne. V chladničke sa navyše kazí jedlo. "Ako by sa život v dome z ničoho nič zastavil," povedal Sennes pre BBC.

Dve autá Troadecových zostali zaparkované pred domom. Chlapcove auto sa ale stále nenašlo. V stredu vyšetrovatelia oznámili, že našli v blízkosti mesta Brest, asi 300 kilometrov severne od Nantes, doklad a nohavice jedného z nezvestných. Ďalšie podrobnosti zatiaľ známe nie sú.  

BREST/kacs

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Rodina

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.