Zahraničné

Najhlúpejšie statusy na Facebooku!

Facebook
Zdroj: Internet

Niektorí ľudia by sa mali vrátiť do školy.

Keby hlúposť kvitla.... To si povedia mnohí, ktorí občas natrafia na úplne nezmyselné alebo vyslovene hlúpe statusy svojich známych a priateľov. Určite sa aj vám neraz stalo, že sa vám nad niekým zastavil rozum. Rovnako je to všade. Stačí si pozrieť pár vtipných statusov zo zahraničia. 

Ak ste aj vy natrafili niekedy na hlúpe statusy, podeľte sa s nami o ne. Napíšte nám na tvnoviny@markiza.sk.

Kanaďania si myslia, že Titanic bol reálny a nebol len vo filme. Ako môžu byť taký hlúpi?


Ďalšia užívateľka Facebooku si pridala fotografiu, na ktorej je zachytená za volantom auta a pije alkohol rovno z fľaše. Kombinácia veľkej hlúposti a nezodpovednosti. 


"Ako trafili ľudia tam, kam chceli, keď ešte neboli Google mapy?" "Používali mapy," odpísal mu jeden z jeho priateľov. "Čo? Nie, ja som hovoril o google mapách," reagoval autor hlúpeho statusu.


Ďalší z kandidátov napísal status, ako nenávidí pokrytcov. Alebo aspoň chcel. Namiesto anglického slova hypocrites (pokrytci) napísal Hippocrates - Hippokrates - bol antický Grék  považovaný za jedného z najvýznamejších lekárov všetkých čias, ktorý položil základy niekoľkých oborov medicíny.


Neznámy človek sa na Facebooku posťažoval, ako od rodičov nedostáva darčeky na Vianoce a dobre si na nich ponadával. Zabudol však, že má mamu medzi priateľmi a tá mu status šťavnato okomentovala. Označila ho za klamára, ktorý len chce, aby ho poľutovali a túži po likeoch. Požiadala otca, aby všetky nakúpené darčeky vrátil.SVET/ nt

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti