Zahraničné

Ľudia sa ho desia a lekári mu nepomôžu: Ťažký osud "slonieho muža"

article-2585336-1C70E65E00000578-656_634x838.jpg

Na tvári má obrovský 4-kilový tumor, ktorý mu zasahuje až na hrudník.

Chana Lal (35) z indického Uttar Pradesh nemôže jesť ani správne rozprávať. Trpí ťažkou neurofibromatózou a na tvári má obrovský 4-kilový tumor, ktorý mu zasahuje až na hrudník. Vyhýba sa zrkadlám a žije sám z podpory dvoch neterí.

Pred desiatimi rokmi sa pokúsil podstúpiť operáciu, no takmer vykrvácal. Lekári mu vtedy povedali, že to má skúsiť opäť neskôr. Ani dnes mu však nedávajú nádej.

„Rád by som išiel na operáciu. No stratil som už nádej. Naposledy som takmer zomrel, pochybujem, že mi niečo ešte môže pomôcť," povedal Chana.

Zdroj: DailyMail

Ind žije samotárskym životom. Už v detstve sa mu ľudia vyhýbali, pretože ich desil. Rodičom dokonca ponúkli, aby ho dali na putovný cirkus ako atrakciu. Nádor je teraz tak veľký, že Chana stratil zrak v ľavom oku a sluch v ľavom uchu.

„Nemôžem ani žuť, pretože nemám sánku na správnom mieste. Rád by som vedel, čo je to zahryznúť si do šťavnatého jablka," pokračuje.

Chana sem tam pracuje na stavbách ako pracovník, no manuálna práca je pre neho často bolestivá. „Keď nosím ťažké veci, tak ma bolí hlava. Nesťažujem sa však, lebo šéf by mi nedával prácu."

Zdroj: DailyMail

Nádej mať rodinu stratil už dávno. Otcovia sa totiž vždy boja, že ich dcéra, ktorá sa k nemu čo by len priblíži, sa "môže nakaziť".

V ťažkom živote mu pomáhajú jeho netere, ktoré sa ho už dávno neboja a dúfajú, že raz bude mať lepší život. Chanan svoj príbeh vyrozprával pre denník DailyMail.

Zdroj: DailyMail

https://www.youtube.com/watch?v=qFBwYvujNdU


PRADESH/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.