Zahraničné

Zabil svojich rodičov, zavrel ich do izby a usporiadal obrovský večierok

Tyler Hadley brutálnym spôsobom zabil rodičov
Zdroj: google

Mladý vrah dostal extrémne vysoký trest - dvojnásobné doživotie.

Keď mal Tyler Hadley z Floridy 17 rokov, v hlave mu skrsol hrôzostrašný plán, ktorý napokon aj uskutočnil. Kladivom zabil oboch svojich rodičov, zavrel ich do izby a potom v dome usporiadal obrovský večierok pre priateľov. Teraz ho odsúdili na dvojnásobný doživotný trest.

Zdroj: google

Tyler z mestečka Port St. Lucie pred dvoma rokmi obvinili z dvoch vrážd prvého stupňa. Rodičov Blakea a Mary-Jo Hadleyovcov zabil údermi kladivom do hlavy a tela. Potom na sociálnu sieť Facebook zverejnil, že sa u neho bude konať večierok. Pozval desiatky priateľov.

Za brutálny čin ho súd poslal do väzenia na doživotie - dvojnásobné. Tyler sa k činu priznal. Najskôr svojim priateľom, neskôr aj polícií, ktorá ho zadržala deň po vražde. Tyler pri vyšetrovaní priznal, že trpel depresiami a traumou z toho, že ho otec bil.

Zdroj: TASR
 


FLORIDA/JH, nydailynews.com

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Krátka správa

Sýrsky prezident Bašár Asad pricestoval do Číny na svoju prvú návštevu od začiatku vojny v Sýrii.

Čína rozširuje svoj vplyv na Blízkom východe po tom, ako v marci sprostredkovala dohodu medzi Saudskou Arábiou a Iránom. V sýrskom konflikte, ktorý si vyžiadal už pol milióna mŕtvych ľudí, milióny utečencov a premenil obrovské časti krajiny na trosky, Peking stále podporuje Asada.

Krátka správa

Švajčiarsky parlament schválil zákaz zahaľovania na verejnosti, hrozia pokuty.

Pokuty siahajú do výšky až 1000 švajčiarskych frankov (1041,5 eur). Zákaz sa vzťahuje na nikáby, burky, tvárové masky či šatky na tvárach demonštrantov na verejných priestranstvách i vo verejných budovách. Existujú však aj výnimky. Zahalené tváre budú naďalej povolené v modlitebniach, počas slávností, či zo zdravotných dôvodov.

Krátka správa

Rusko v noci útočilo najmenej na šesť ukrajinských miest.

Najmenej dvaja ľudia prišli o život a ďalších 21 utrpelo zranenia. Išlo o mestá Cherson, Kyjev, Charkov, Čerkasy, Rivne i Ľvov.