Zahraničné

Rozkošné: Dievčatko sľubuje otcovi, že nikdy nebude mať priateľa

1631878.jpg

Veľmi sa jej to však nepáči.

Nejeden otec by najradšej svoju princeznú strážil aj "so zbraňou v ruke". Tento otec na to išiel rozumnejšie, no aj tak neuspel.

Keďže už teraz vie, že jeho dcéra nebude mať v budúcnosti núdzu o nápadníkov, nakrútil na video jej sľub, že nikdy nebude mať priateľa.

Zdroj: YouTube

Dievčatko opakuje jeho slová a ani nevie, čo vlastne sľubuje. „Sľubujem, že nebudem mať," opakuje, kým otec nevysloví „priateľa!"

Hneď ako to počula vykríkla, že tak to teda nie. Radšej by sa zrejme vzdala obľúbenej hračky ako princa na bielom koni.

https://www.youtube.com/watch?v=ndkFQYxMyRQ


BRATISLAVA/tn.cz, zv

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Krátka správa

Pápež na otvorení synody poukázal na potrebu otvorenia cirkvi pre všetkých.

Spravil tak v čase napätia súvisiaceho s veriacimi, ktorí sú členmi LGBTQ komunity alebo sú rozvedení. Generálne zhromaždenie Biskupskej synody vo Vatikáne bude zamerané na budúcnosť katolíckej cirkvi a bude sa na ňom diskutovať napríklad o úlohe žien v cirkvi, akceptácii členov LGBTQ komunity či následkoch klimatických zmien.

Krátka správa

Britský premiér Rishi Sunak vyzval západných spojencov, aby pokračovali v posielaní zbraní Ukrajine.

Spojené kráľovstvo vedie svet pri poskytovaní pomoci Ukrajine, vyhlásil premiér Sunak s tým, aby jej zahraniční spojenci pomohli vyhrať vojnu. „Boli sme prvou krajinou, ktorá poslala Kyjevu západné tanky. Boli sme prvou krajinou, ktorá poslala Kyjevu zbrane s dlhým dostrelom a prvou krajinou, ktorá súhlasila s výcvikom ukrajinských pilotov, potom nasledovalo desať ďalších,“ vypočítaval Sunak.