Zahraničné

Láska až za hrob: Žena píše krásne vyznania mužovi z havarovaného lietadla

3416401_G.jpg
Zdroj: Facebook

Je to pre ňu spôsob, ako sa vyrovnať s jeho stratou.

Malajzijské úrady včera potvrdili domnienky, že zmiznutý Boeing 777 s 239 ľuďmi na palube, sa zrútil do Indického oceánu a nikto neprežil. Mnohí príbuzní tomu nedokážu uveriť. Patrí k nim aj Sarah Bajcová pôvodom z USA. Denne píše zamilované odkazy priateľovi Philipovi Woodovi, ktorý bol tiež v osudnom lietadle.

Sarah svoje vyznania publikuje na sociálnej sieti Facebook. Je to pre ňu spôsob, ako sa vyrovnať so stratou milovaného človeka. V kútiku duše stále verí, že Philip možno žije.

Zdroj: Facebook

Zamilovaný pár bol spolu dva roky. Sarah sa plánovala odsťahovať do Kuala Lumpuru, aby mohla s Philipom bývať. Všetko sa ale skončilo inak.

„Robím všetko, čo môžem, aby som si dodala nádej a odvahu potrebnú na prežitie. Pripojilo sa ku mne mnoho ďalších ľudí, je to hotová smršť modlitieb. Cítiš tú lásku, čo ti posielam? Je jej toľko, že sa k nej dá dostať odkiaľkoľvek," píše okrem iného Sarah na Facebooku.

Naposledy zverejnila tieto slová: „Ďakujem vám James (Nick, Chris, Paige, Aubrey a Sondra), že máte silnú vieru. Včerajšie oznámenie bolo zdrvujúce, ale nie je to definitívne. Veľa lásky a objatí posielam, Sarah."

Zdroj: Facebook
 


KUALA LUMPUR/JH, abcnews

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti