Zahraničné

Matka ju nechala po narodení na toalete. Teraz sa stretli po 27 rokoch

titulka.jpg

Mladá žena našla svoju biologickú matku, aby zistila, prečo ju opustila.

Američanka Katheryn Deprillová (27) našla svoju skutočnú matku za tri týždne. Podarilo sa jej to vďaka sociálnej sieti. Odfotografovala sa s odkazom v rukách a snímku zverejnila na internete. Ľudia si ju okamžite vo veľkom začali zdieľať.

Katheryn opustila matka krátko po narodení. Nechala ju na toaletách v reštaurácii rýchleho občerstvenia. Teraz je už Katheryn sama trojnásobnou matkou a chcela vedieť, prečo to jej mama urobila.

Vďaka Facebooku ju našla. Jej odkaz všetkých chytil za srdce: „ Hľadám svoju biologickú matku. Opustila ma na toaletách v Burger Kingu v Allentowne, keď som mala iba pár hodín. Pomôžte mi ju nájsť tým, že budete zdieľať túto fotku!"

Zdroj: Facebook

Príbeh mladej Američanky zverejnili aj médiá. Jej skutočná matka sa potom sama ozvala právnikovi, ktorý zorganizoval schôdzku matky s dcérou po 27 rokoch.

Katheryn sa dozvedela, že jej matka, ktorá mala vtedy iba 16 rokov, bola v hroznej situácii. Niekto ju znásilnil a ona otehotnela. Svoje tehotenstvo pred rodičmi tajila a porodila doma vo svojej izbe. Bála sa ísť do nemocnice.

Stretnutie dvoch žien bolo veľmi dojemné. Katheryn svojej matke odpustila, objali sa, dlho sa zhovárali a vymenili si kontakty, aby sa videli opäť.

„Bolo to, akoby som sa pozerala do zrkadla. Tak veľmi sa podobáme. Objali sme sa. Na to som čakala 27 rokov. Tým sa prelomili ľady," uviedla Katheryn, ktorá na stretnutie prišla aj s adoptívnou matkou a jedným synom.

https://www.youtube.com/watch?v=rhSFUUxAi84


USA/JH, tn.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.