Známeho herca čaká poriadny balík peňazí. Ryan Reynolds urobil veľký kšeft s T-Mobilom

Známeho herca čaká poriadny balík peňazí. Ryan Reynolds urobil veľký kšeft s T-Mobilom
Zdroj: Profimedia

Ryana Reynoldsa poteší pekná výplata. Má totiž podiel v americkom virtuálnom operátorovi Mint Mobile, ktorý poskytuje lacné služby.

Spoločnosť T-Mobile v stredu oznámila, že Mint Mobile kúpi v rámci väčšej transakcie až za 1,35 miliardy dolárov. Informuje o tom CNN.

Ani o tom nesníval

Reynolds v spoločnosti pôsobil ako hovorca. Menšinový vlastnícky podiel si kúpil v roku 2019. Okamžite tvrdil, že chce aj v mene spoločnosti Mint zastávať kreatívnu úlohu.

„Nikdy som nesníval o tom, že budem vlastniť bezdrôtovú spoločnosť a už vôbec nie o tom, že ju predám spoločnosti T-Mobile,“ napísal herec na sociálnej sieti. Dodal, že život je zvláštny a on je naň hrdý a je zaň vďačný.

Prečítajte si tiež:

Bol nadšený 

Reynolds už v roku 2019 tvrdil, že je jeho krok celkom netradičný. Skonštatoval, že celebrity zväčša investujú do starostlivosti o pleť alebo do spoločností, ktoré vyrábajú gin.

On bol však nadšený z toho, že môže presadzovať praktickejší prístup k najdôležitejším technológiám. Spoločnosť Mint Mobile vznikla v roku 2016 s cieľom poskytovať „cenovo dostupné, prémiové, bezdrôtové služby“.

T-Mobile dúfa, že akvizíciou spoločnosti posilní vlastné predplatné služby. Profitovať chcú aj z uplatňovania marketingového vzorca, ktorým sa Mint preslávil.

Očakáva sa, že transakcia sa uzavrie ešte v tomto roku, pričom konečná cena bude závisieť od výsledkov spoločnosti Ka'ena.

Pozrite si aj najsledovanejšiu reportáž posledného týždňa: Ani mimoriadne zvyšovanie dôchodkov nestačí. Jednota dôchodcov vypočítala, aký dôchodok musíte mať, aby ste spadli na hranicu chudoby (5.3.):

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Financie

Dôležité udalosti