Vyčerpaný muž po hádke zomrel sám na gauči. Vdova po dvoch mesiacoch randí s jeho bratom

Chris vľavo a nebohý manžel Mikey vpravo.
Zdroj: Twitter/Nigeriana News

Ashley sa stala známou tým, že do médií ľuďom odkázala, aby nikdy po hádke s partnerom nešli spať pohnevaní.

Vdova, ktorej muž zomrel po divokej hádke sám na gauči sa dva mesiace po jeho smrti zamilovala do jeho brata.

Ashley Murrell povedala, že sa cíti previnilo a ľutuje, že posledné slová, ktoré svojmu manželovi Mikeyovi povedala, boli v záchvate zlosti. Mikey (†36) sa doslova upracoval k smrti po tom, čo ako čistič kobercov robil dlhodobo nadčasy, aby svoju rodinu prekvapil a aby im nič nechýbalo. Chcel im dopriať všetko to, čo on v živote nemal a úplne ignoroval svoj zdravotný stav. Jeho telo to nevydržalo.

Zdroj: Twitter/Nigeriana News

Ashley sa stala známou tým, že do médií ľuďom odkázala, aby nikdy po hádke s partnerom nešli spať pohnevaní, ale aby sa vždy udobrili. Život je príliš krátky a treba si ho užiť s tými, ktorých milujeme odkázala ľuďom. Teraz sa veci pohli a z tragédie vzišlo niečo dobré. Ashley dva mesiace po Mikeyovej smrti 16. mája, začala chodiť s jeho bratom Chrisom.

Zdroj: Profimedia.

„Chris a Ashley si po Mikeyovej smrti prešli ťažkým obdobím. Ona stratila milovaného manžela, on brata, no vždy boli jeden pre druhého oporou. Je zvláštne, ako sa z niečoho zlého, môže vykľuť pozitívna vec," povedal médiám priateľ dvojice.

Mikey skolaboval po návrate z práce a jeho nadčasy boli predmetom divokej hádky, ktorú manželia spolu v osudový večer mali. Mikey zomrel bezprostredne po tom, ako ho Ashley vyhodila zo spálne na gauč a šla si sama ľahnúť. Neskôr zistila, že tvrdo pracoval kvôli tomu, aby spolu mohli osláviť výročie sobáša v Prahe aj s deťmi.

Jej tragický príbeh vzbudil obrovský ohlas a prinútil ľudí premýšľať nad skutočnou hodnotou rodinného života, tragédia jej zlomila srdce. Mladá vdova a matka troch detí teraz dostala druhú šancu s bratom zosnulého manžela. Hádam sa jej to tentokrát podarí, život málokedy býva milosrdný.

Tu si prečítajte prvú časť príbehu.

LONDÝN/TV Markíza

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Anglicko

Dôležité udalosti