V bolívijskej dedine nakrútili záhadného tvora. Zábery údajného mimozemšťana vyvolali senzáciu

V bolívijskej dedine nakrútili záhadného tvora. Zábery údajného mimozemšťana vyvolali senzáciu
Zdroj: Twitter/Nuestro Diario

Video a fotografie záhadnej bytosti vyvolali v Bolívii senzáciu. Obyvatelia obce Huarina tvrdia, že sa im podarilo nakrútiť zábery mŕtveho mimozemšťana, informuje portál televízie Telemundo. Kým však telo schúleného tvora niekto stihol preskúmať, záhadne zmizlo.

Incident sa mal odohrať v obci Huarina v departmente La Paz. Tamojší obyvatelia tvrdia, že sa stali svedkami pristátia mimozemšťanov. Príchodu údajného návštevníka z vesmíru predchádzala zelená žiara na oblohe.

Odvtedy boli dedinčania ostražití, no ukázalo sa, že to nie je posledná ťažko vysvetliteľná udalosť, ktorá ich postretla. O dva dni neskôr údajne spozorovali v uliciach veľmi malé zelené postavy, ktoré „vyzerali ako z iného sveta“.

https://youtu.be/Q-T1u2pPe9U

„Boli to miniatúrne bytosti. Ako tie, ktoré sa zjavujú deťom,“ uviedla pre bolívijské média jedna z obyvateliek dediny.

Jedna z týchto postáv podľa miestnych ľudí výpravu neprežila. Telo vraj ešte stihli nakrútiť, potom sa „vyparilo“. „Poslali mi fotky. Tá bytosť bola schúlená do klbka,“ uviedol pre bolívijskú televíziu Noticias Bolivision expert na UFO Juan Carlos Aliaga, ktorý potvrdil záujem prípad bližšie preskúmať.

Celú záležitosť chcú prešetriť aj tamojšie úrady, ktoré však vyzvali dedinčanov, aby o mimozemskej návšteve veľmi nehovorili.

Videá zachytávajúce UFO sú stále veľkou témou aj v USA. Americká armáda postupne zverejňuje donedávna utajené nahrávky. Viac v archívnej reportáži:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zaujímavosti

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.