Zahraničné

Zradí Kramného milenka? Začala spolupracovať s políciou

Petr Kramný sa pokúša začať nový život
Zdroj: tn.cz

Jedným z dôkazov proti nemu, majú byť SMS správy, ktoré posielal svojej priateľke Kateřine.

Petr Kramný môže v prípade odsúdenia za vraždu manželky Moniky a dcérky Klárky v egyptskej Hurghade dostať až výnimočný trest. Do väzenia ho dosť možno môže dostať jeho milenka Kateřina, ktorá začala spolupracovať s políciou.

Zdroj: tn.cz
Petr Kramný, ktorý je obvinený z vraždy manželky a dcéry v Hurghade, si vraj po svojom návrate do Česka prestal dávať pozor. A teraz na to možno doplatí. Jedným z dôkazov proti nemu, majú byť SMS správy, ktoré posielal svojej priateľke Kateřine.

" Usvedčujú ho hlavne jeho SMS správy, ktoré zaslal svojej priateľke. To je pre vyšetrovateľov asi najdôležitejšie vodítko, " uviedol Blesku zdroj blízky vyšetrovaniu.

Čo v nich bolo? Naznačil v nich Kramný, či sa dokonca priznal, že môže mať na smrti blonďavých anjelikov Moniky a Klárky podiel.

Ďalším dôkazom proti Kramnému môžu byť aj jeho vlastné výpovede. Celý čas tvrdil, že Monika s Klárkou zomreli na otravu a celý deň im vraj bolo zle. Pitva to však vylúčila a ukázala, že obe Češky niekto zabil elektrinou.

Monika s Klárkou zomreli v hotelovom komplexe Titanic Palace v egyptskej Hurghade 30. júla 2013. Ich smrť je zahalená rúškom tajomstva. Egyptská polícia sa niekoľko mesiacom prípadom zaoberala, ale nakoniec ho odložila. Podľa posledných informácií však celý prípad Egypťania obnovili a znovu otvorili. Vyšetrovanie viedli aj českí kriminalisti, ktorí v ​​polovici februára zadržali Petra Kramného a obvinili ho z vraždy svojej manželky a dcéry.

KARVINÁ, tn.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.