Zahraničné

Toto Angličanka nečakala. Odfotila lietadlo, ktoré zasiahol blesk!

lietadlo.jpg

Len tak pozorovala búrku a náhodou zachytila tento nevídaný moment.

Angličanka Tracy Whiteová (42) pozorovala v piatok búrku a na mobilný telefón sa jej podarilo zachytiť moment, ktorý sa nepodarí každému. "To lietadlo som najskôr vôbec nevidela. Len som stláčala spúšť a potom som ho zazrela. Pochybujem, že ešte niekedy niečo také uvidím. Nie som fotografka, bola to len náhoda," povedala Tracy.

Zdroj: Profimedia.sk

Pasažieri letu hovorili o obrovskej rane, ktorá sa ozvala, keď jeden z bleskov zasiahol lietadlo. "Bolo to úžasné. Len chvíľu predtým som si všimol temné mraky a povedal som cestujúcim vedľa mňa, že ma prekvapuje, že tu nie sú žiadne hromy a blesky. Po tej rane mi hneď napadlo, že nám vybuchol motor. Prekvapivo to nebolo desivé, bolo to vzrušujúce," uviedol pre DailyMail 51-ročný Tony Everitt, ktorý bol na palube lietadla.

Zdroj: Profimedia.sk

Potom, čo lietadlo pristálo, potvrdil kapitán cestujúcim, že boli zasiahnutá, keď sucho oznámil: "Dámy a páni, ako ste si mohli všimnúť, práve nás zasiahol blesk." Hovorkyňa birminghamského lietadla potom len potvrdila, že všetky lietadlá pristáli bez problémov.

 

VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.