Zábery, nad ktorými sa rozum zastavuje. Tínedžerka musela porodiť na ulici

Tínedžerka porodila na ulici.
Zdroj: Reprofoto YouTube/World News TV

Rodina sa budúcej mladej matke otočila chrbtom, pretože sa báli, že ich budú ohovárať.

Opustená 17-ročná tínedžerka musela porodiť na ceste, pretože ju odmietli prijať do miestnej nemocnice. Dievča z indického Džhárkhandu otehotnelo s mužom z rovnakej dediny. Keď sa dozvedel, že nosí pod srdcom dieťa, opustil ju. Rodina sa budúcej mladej matke otočila chrbtom, pretože sa báli, že ich budú ohovárať.

Podľa denníka DailyMail sa viac ako štyri mesiaci potulovala po uliciach. Keď sa dieťa začalo pýtať na svet, vyhľadala lekársku pomoc. Zdravotné sestry ju ale odmietli prijať, pretože ju nesprevádzal žiaden opatrovník, ktorý by bol za ňu zodpovedný.

Nasledujúce ráno porodila na ulici, len 30 metrov od zdravotného strediska. Okoloidúci si všimli, že cez jej oblečenie presakuje krv a dieťa je s ňou stále spojené pupočnou šnúrou. Zo strediska nakoniec vyšla doktorka, ktorá jej pomohla a vzala ju do nemocnice.

To, že ju hneď neprijali do strediska, bolo vraj nedorozumenie. Dieťaťu aj matke sa darí dobre a už ich presunuli do azylového domu pre ženy. Doktorka dúfa, že rodina mladej mamičky ju nakoniec podporí.

Upozorňujeme, že zábery nie sú vhodné pre slabšie povahy.

https://www.youtube.com/watch?v=9a6ku7Q9zNU


Zdroj:YouTube/World News TV

INDIA/zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Tehotentvo

Dôležité udalosti