Zahraničné

Brat Moniky vyhlásil Kramnému vojnu: Plače len, keď je to treba

Kramný
Zdroj: TVNOVINY.sk

Monikin brat už svojmu švagrovi neverí.

Koniec prímeria. Toto je skutočná vojna. Medzi Petrom Kramným a rodinou Moniky začal otvorený boj. A nejde len o dedičstvo. Píše tn.cz.

Zdroj: TVNOVINY.sk

Rodina Moniky Kramnej dlho mlčala a nechcela o smrti milovanej Moniky a Klárky hovoriť. Dlho tiež obhajovala Petra Kramného a verila mu, že za smrť dievčaťa a jej mamičky nemôže. Teraz je ale všetkému koniec. Medzi Petrom Kramným a rodinou Moniky vypukla vojna.

Vyhlásil ju Monikin brat Radmil. Už Kramnému neverí. "Čo stojí za obratom? Len to správanie sa švagra. Vy to nevidíte? Ja, brat mojej sestričky Moniky a ujo Klárky, nemôžem pochopiť ako ten človek dokázal prejsť túto hroznú ranu života. Áno, je mu do plaču len, KEĎ JE TO TREBA a za chrbtom sa správa ako nič a ešte okolo seba kope, " hovorí Radmil.

Rodina nemôže Kramnému odpustiť, ako sa správa po návrate do Česka. "Nič mu nie je cudzie. Kramný ponúkal osobné veci Moniky ešte z Egypta po internete. To hlava neberie, normálnym myslením nie. Normálne postihnutý otec sa takto nespráva. Teraz rozdáva po známych Monikine a Klárkine oblečenie, dokáže žiť v byte, kde prežíval, ako hovorí, krásne manželstvo," rozčuľuje sa brat Moniky.

Práve o karvinský byt sa strhne už čoskoro boj právnikov. Kramný počítal s tým, že ho po manželke zdedí, ale tomu chcú súrodenci Moniky zabrániť za každú cenu. Naznačili mu to u notára, u ktorého sa rozbehlo dedičské konanie. Kramný vraj od tej chvíle začal zúriť.

"Mám plnú moc za našu rodinu. Dohodli sme sa s Kramným, že budeme konať len spolu a vynechá mojich rodičov, ktorí to nesú veľmi zle. Matka a otec sú od prvého momentu vo veľmi zlom psychickom stave. Kramný mi odsúhlasil, že sa s otcom nebudú kontaktovať, ale opak je pravdou! Kontaktuje ho a tlačí na neho, prečo? O čo mu ide?" pýta sa Radmil.

A čo na toto všetko hovorí sám Kramný? Už včera informáciu o tom, že medzi ním a príbuznými Moniky zúri vojna, potvrdil. "Zrazu sa spolu nebavíme, nestojím im za nič," povedal Blesku.

KARVINÁ, tn.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.