Pozrite si, ako otec radikálne vyriešil problém s neporiadnou dcérou

zba.jpg

Vysťahoval jej izbu na ulicu.

Poznáte to, keď sa snažíte dohovoriť svojim deťom, aby si upratali izbu, ale ako keby ste hrach na stenu hádzali? Američan Craig Schlichenmeyer to vyriešil radikálne. Jeho 17-ročná dcéra ostala nepríjemne prekvapená. Vojak sa predsa len nezaprie.

"Už som toho mal dosť, a tak som všetky jej veci vysťahoval na príjazdovú cestu," povedal pre WTOC News. Pred domom sa tak ocitli úhľadne poskladaná posteľ, stôl, počítač a všetko ostatné. 


Na svoju dcéru Haley má len samé pochvalné slová. Je vzornou študentkou a tým, čo urobil, ju nechcel nijako zahanbiť. "Len som ju chcel prekvapiť a dať jej najavo, že to myslíme vážne, keď jej opakujeme, aby si vážila svoju izbu a starala sa o ňu. Keď jej povieme, aby si upratala, mala by si upratať," hovorí. 

K veciam jej priložil aj veľký odkaz: "Haley, izbu máš na ulici, nabudúce si uprac."

Televízna stanica zverejnila príbeh aj na sociálnej sieti, kde si Craig vyslúžil niekoľko pochvalných komentárov. "Páči sa mi, čo ste urobili. Dúfajme, že túto lekciu zodpovednosti si zapamätá," napísala jedna z miestnych matiek.

Iní ale nechápu, prečo si k potrestaniu dcéry zavolal otec aj televíziu. "To je teraz nová súťaž alebo čo? Rodičia sa snažia navzájom tromfnúť. Vychovávajte deti bez toho, aby ste sa museli dostať do spravodajstva," napísal iný.

https://www.youtube.com/watch?v=PmHaOVcaNis


USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti