Rozprávka! Šesť kolegýň vyhralo milióny v lotérii, ich prvý krok nikoho neprekvapí

Opatrovateľky z nemocnice si teraz môžu vychutnávať ako sa druhí budú starať o ne.

Zmenil sa im život zo dňa na deň! Šesť opatrovateliek z Veľkej Británie zažíva svoju vlastnú rozprávku. V lotérii vyhrali desiatky miliónov libier.

Ženy vo veku 37 až 73 rokov doteraz roky spájala práca a chuť súťažiť. Opatrovateľky z miestnej nemocnice v meste Port Talbot neúnavne tipovali čísla šesť rokov. Pred necelým týždňom im šťastie priniesla náhodne vybraná kombinácia.

„Prišla ku mne domov, že mi musí niečo povedať. Hneď ma zamrazilo, že asi niekto zomrel, tak som si sadla a ona na mňa spustila, že sme vyhrali lotériu! Pýtam sa jej, či to myslí vážne a ona, že áno, myslím," opísala Jean Cairns.

„Je to obrovské množstvo peňazí, zatiaľ nemám poňatia čo s nimi spravím. Zmenia mi život, navždy zmenia aj životy mojich detí," teší sa Sian Jones.

Šťastné výherkyne si medzi sebou rozdelia v prepočte takmer 29 miliónov eur. To vystačí na pokojné dožitie nielen im, ale aj celej ich rodine. Preto ako prvé sa rozhodli ísť spolu do nemocnice podať hromadnú výpoveď.

Ich doterajší nenápadný život v malom meste sa im radikálne mení a nastáva čas plniť si svoje sny. Karty sa obrátili. Opatrovateľky z nemocnice si teraz môžu vychutnávať ako sa druhí budú starať o ne.

Viac v reportáži:


PORT TALBOT/TV Markíza

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Opatrovateľky

Dôležité udalosti