"Ježiš, on ma zabije," bojí sa o život Češka, ktorú chytili v Pakistane s heroínom

Na internete sa objavilo video z výsluchu.

Na internete sa objavilo už druhé video, ktoré zachytáva Češku Terezu H., ktorá pašovala heroín. Chytili ju v stredu ráno na letisku v pakistanskom Lahore, keď sa snažila previezť drogy do Abú Zabí. Na sociálnych sieťach je tentokrát zverejnený záznam z výsluchu, informuje tn.cz. Tereza sa pri rozhovore s colníkmi zjavne obávala o svoj život, pretože prehovorila o svojom kontakte z Anglicka.


"Mám možno fotku chlapíka z Anglicka v konverzácii. Len tam takto sedí," povedala Tereza colníkom pri svojom výsluchu. "Ježiš, on ma zabije," dodala v češtine a začal sa na nej prejavovať strach a stres.

Colníci Češke zrejme neverili. Ich rozhovor preložil na facebooku Kashan Dar. "Pane, ona klame," povedal colník. "Je trénovaná," dodal ďalší. Tereza pôvodne zapierala, nakoniec ale priznala, že nešlo o jej prvé pašovanie.

"Prvýkrát mi dali do kufra tri nejaké sošky, že sú to darčeky. Nevedela som, že tam niečo je. Druhýkrát už som to vedela, ale mala to byť tráva. Tretíkrát a štvrtýkrát sa mi už vyhrážali. Povedali však, že to je niečo, z čoho sa drogy ešte len urobia, nie že to je heroín. Ani, že je toho toľko," vypovedala Tereza po anglicky. Úrady sa teraz dohadujú, kto povedie ďalšie výsluchy.

BRATISLAVA/kacs

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Pakistan

Dôležité udalosti