Zahraničné

Selfie s Kate a Williamom: Takto sa pri tom tvárili

Untitled-1.jpg

Populárny kráľovský pár má na Novom Zélande množstvo fanúšikov.

Britský princ William a jeho manželka Kate majú na Novom Zélande a v Austrálii obrovský úspech. Všade ich víta množstvo fanúšikov, ktorí sa túžia s nimi odfotografovať.

Manželia sa nechali niektorým šťastlivcom nahovoriť na „selfie" fotografiu, ktorá je v súčasnosti veľmi populárna po celom svete. Niektoré sa vydarili na výbornú, na iných môžete vidieť, ako vtipne sa dokáže Kate tváriť.

Zdroj: Twitter

Jednou z fanúšičiek Kate a Williama je aj Nina Kiwarkisová žijúca v Sydney. Tej sa podarilo odfotografovať s oboma manželmi.

„Myslela som si, že mi princ William povie nie. Ale nestalo sa. Odfotografoval sa so mnou s úsmevom na tvári," prezradila nadšená Nina.

Zdroj: Twitter

Študentka Chloe Skafteová si urobila selfie s vojvodkyňou Kate, keď jej podávala kyticu kvetov. Aj ona ju zverejnila na internete.

Kate a William v spustošenom mestečku Winmalee

Dnes navštívili William a Kate austrálske mesto Winmalee, spustošené vlaňajšími prírodnými požiarmi, ktoré vyčíňali v oblasti pohoria nazývaného Modré vrchy.

Zdroj: Twitter

Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge sa zastavili vo Winmalee v Modrých horách, aby sa tam stretli s hasičmi a miestnymi obyvateľmi, ktorých prírodné požiare postihli. Tie vyčíňali v oblasti vlani v októbri v jeden horúci a vetristý deň, pričom zničili obyvateľom vyše 200 domov.

Zdroj: Twitter

Zdroj: Twitter

SYDNEY/JH

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.