Zahraničné

"Robím láskavosť svetu." Tínedžerka sa rozlúčila vo videu a spáchala samovraždu

article-2607248-1D2B169F00000578-135_634x434.jpg
Zdroj: YouTube

Liečila sa z depresie.

Tínedžerka, ktorá trpela depresiami, zverejnila svoju rozlúčku na Youtube a spáchala samovraždu. Vraj jej rozhodnutím urobila láskavosť celému svetu, lebo bola zlý človek.

Maddie Yatesová (16) z Kentucky zdieľala v pondelok večer video s názvom „dôležité" aj na sieti Twitter. Jej odkaz v priebehu 24 hodín videlo vyše 10 tisíc užívateľov. „Viem, že táto správa bude bolieť každého, kto ma miluje," povedala Maddie, ktorá sa liečila z depresie.

Zdroj: YouTube

„Nechcem, aby si niekto myslel, že je to jeho vina. Je to len moje rozhodnutie. Neexistuje nič, čo by sa s tým dalo urobiť," pokračuje v rozprávaní mladá Američanka. V závere dodala, že samovražda je pre ňu jediné riešenie, pretože je zlý človek a doslova robí láskavosť svetu.

V rozlúčke nezabudla odkázať mame, že jej je to ľúto a naozaj ju ľúbi. Tá informáciu o dcérinej smrti potvrdila aj na sociálnej sieti a pre tých, ktorí majú podobné problémy, odkázala: „Chcem, aby ste vedeli, že je to najhoršia vec, akú môžete spraviť. Ak sa cítite podobne ako moja dcéra, vyhľadajte pomoc," apelovala mama zosnulej Maddie.

V snahe, aby video neinšpirovalo ďalších chorých ľudí k takému radikálnemu kroku, bolo z Youtube aj zo sociálnych sietí odstránené.

Zdroj: YouTubeKENTUCKY/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.