Na párty po Oscaroch sa to zvrhlo. Speváčka ukázala holé prsia

Bleona Qereti
Zdroj: Evan Agostini/Invision/AP

Duch hollywoodskej kampane proti sexuálnemu obťažovaniu žien Time´s up sa tým úplne vytratil.

Ako býva zvykom, aj tento rok sa po odovzdávaní Oscarov konala párty magazínu Vanity Fair v Los Angeles. Na večierok sú vždy pozvané aj hviezdičky, ktoré sa na odovzdávanie filmových cien nedostanú. Aj keď je na afterparty dress code vždy o niečo uvoľnenejší, niektoré dámy tentoraz prekvapivo zahodili všetky zábrany.

Kým sa na červenom koberci pred Oscarmi predvádzali honosné a elegantné róby bez toho, aby sa herečky odhaľovali, na Vanity Fair party sa ženy predbiehali, ktorá ukáže viac. Duch hollywoodskej kampane proti sexuálnemu obťažovaniu žien Time´s up sa tým úplne vytratil.

Kendall Jenner prišla oblečená v ultramini šatách s hlbokým výstrihom, Alessandra Ambrosio a Paris Jackson odhalili stehná a zadok a vrcholom večera bol príchod belgickej speváčky Bleony Qereti, ktorá ukázala holé prsia. Bradavky jej síce zakryli nevkusné kovové krytky, no vyzeralo to tak, že na nich vlastne ani nič nemá.

Zdroj: Evan Agostini/Invision/AP

Zdroj: Evan Agostini/Invision/AP

Niektoré dámy takýmto spôsobom nepotrebovali pútať pozornosť. Herečka Emma Watson vyzerala nádherne aj v cudnej róbe. Neprehliadnuteľné tiež boli Jennifer Garner či Jenna Tatum.

VŠETKY FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

Nenechajte si ujsť zostrih toho najzaujímavejšieho z Oscarov v pondelok 5. marca o 21.30 h na Doma!

LOS ANGELES/zv

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Kultúra

Dôležité udalosti