VIDEO: Exkandidátku na prezidenta Clintonovú zradili nohy. Takmer sa skotúľala zo schodov

Hillary Clintonová počas návštevy Indie.
Zdroj: Profimedia.sk

Nie je to však prvýkrát, čo sa Hillary takmer, alebo úplne „pobozkala" so zemou.

Bývalá demokratická kandidátka na amerického prezidenta Hillary Clintonová (70) mala počas návštevy indického mesta Mandu menšie komplikácie udržať sa na nohách.

Na sociálnych sieťach sa objavil videozáznam bývalej prvej dámy USA kráčajúcej po kamenných schodoch, keď sa jej zrazu pošmykla noha a stratila rovnováhu. Našťastie, pred pádom ju zachránil jej spolupracovník, ktorý ju v tom čase držal za ruku. 

Na pomoc jej potom pribehol ďalší muž, dovtedy kráčajúci pred ňou. V obklopení dvoch mužov si Hillary možno myslela, že bude v bezpečí, no nešikovné nohy v kombinácii s nestabilným povrchom ju zradili aj po druhýkrát, napísal Mail Online.

Po druhom pošmyknutí si Clintonová vyzula sandále a zvyšok schodov zliezla už naboso. V Indii americká exministerka diplomacie promuje svoju knihu „What happened" (Čo sa stalo) opisujúcu jej prehru vo voľbách v roku 2016.

Nie je to však prvýkrát, čo sa Hillary takmer, alebo úplne „pobozkala" so zemou. Minulý rok v októbri si zlomila palec na nohe po páde zo schodov, počas prezidentskej kampane sa jej pri nastupovaní do auta podlomili kolená a v roku 2011 si vyrobila trapas, keď sa pri nastupovaní do lietadla potkla a „objala podlahu."

NAÍ DILLÍ/pg

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Pád

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.