Ničivý živel mu znetvoril tvár. Operovali ho šesť hodín

Nicholas Grovell
Zdroj: dailymail.co.uk

Pätnásťročný Nicholas utrpel popáleniny tretieho stupňa zo štyroch.

Nicholasovi Grovellovi z britského Maerdy sa obrátil život naruby. Keď si raz večer pripravoval neskorú večeru na panvici, sledoval televíziu a na jedlo zabudol. Keď zacítil dym, utekal do kuchyne, kde horelo a v panike vylial na rozpálený olej vedro s vodou. Oheň tak chcel uhasiť.

Zdroj: dailymail.co.uk


Samozrejme, že olej začal prskať a oheň zasiahol 15-ročného Nicholasa do tváre a na ruky. Spôsobil si popáleniny tretieho stupňa. Ihneď bol prevezený do nemocnice, kde sa podrobil šesťhodinovej operácii. Rodičia neboli doma a Nicholas bol sám.

Zdroj: dailymail.co.uk


Jeho matka Carol Taylor sa však od jeho postele ani nepohla. „Nemôžem ho ani objať a pobozkať," povedala pre dailymail. Chlapec sa dokonca bojí prísť domov, lebo to tam je pre neho príliš depresívne z toho, čo si urobil. „Keď som vylial vodu do oleja, bola to okamžitá reakcia a celá kuchyňa bola v plameňoch. Podarilo sa mi chytiť telefón a zavolať si záchranku," cituje dailymail Nicholasa.

Zdroj: dailymail.co.uk


Zachoval sa však statočne. Plazil sa po zemi pod dymom a snažil sa z kuchyne dostať. Zavolal si tak pomoc sám. Všetci sú šťastní, že Nicholas žije. Jeho tvár a telo sú, ale poznačené na celý život.

Zdroj: dailymail.co.uk

MAERDY/dailymail.com, al

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti