Nahliadnite do kráľovskej kuchyne tesne pred veľkou svadbou princa Harryho

Kráľovská kuchyňa pred svadbou princa Harryho
Kráľovská kuchyňa pred svadbou princa Harryho Zdroj: TV Markíza

Svadobné menu je ešte tajné, ale kuchári predsa len niečo prezradili.

Do svadby princa Harryho zostávajú už len štyri dni. Prípravy na obrad finišujú a kuchári už začínajú vyvárať rôzne dobroty. Kráľovský šéfkuchár prezradil, čo budú mať hostia pod zub na slávnostnej recepcii.

Kuchyňa kráľovskej rodiny ožíva už pár dní pred obrovskou slávnosťou. Priestory sú síce zatiaľ poloprázdne, kuchári nastupujú do práce postupne, no nakoniec bude v kuchyni úplne plno.

Kuchári pripravujú najskôr sladké dobroty, ktoré vydržia v chladničke čerstvé. Na recepcii po sobáši nebudú chýbať tradičné čokoládové guľôčky. Kráľovská rodina si potrpí na vlastné produkty, ktoré sami dopestovali.

Najmä kráľovná Alžbeta si potrpí na čerstvé potraviny. Šéfkuchár je spokojný s termínom svadby aj preto, že k dispozícii bude mnoho druhov miestnej zeleniny.

Svadobné menu je stále tajné. Kráľovská rodina zbožňuje aj miestne šumivé vína, ktoré by na svadobnom stole nemali chýbať.

Šéfkuchár so svojím tímom je pripravený očariť a nakŕmiť 600 exkluzívnych hostí, ktorí budú po ceremónii v kostole určite hladní. Jedlá budú mať malý objem, moderné sú klasické jednohubky a rôzne chuťovky na zahryznutie.


LONDÝN/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Kultúra

Dôležité udalosti