Ako 3-ročná prišla o otca, teraz ju jeho kolegovia takto prekvapili

Gloriu odvádzajú na maturitu kolegovia jej zosnulého otca.
Zdroj: Reprofoto: YouTube/KENS 5

Otec Jesse bol šerifom a zomrel počas zásahu v roku 2003.

Gloria Garzaová si svoju maturitu zrejme zapamätá do konca života. Dcéru zosnulého otca Jesseho na ceste na strednú školu v texaskom San Antoniu sprevádzal okrem davu ľudí aj obrovský zástup mužov zákona. Píše portál foxnews.com .

Otec Jesse bol šerifom a zomrel počas zásahu v roku 2003, Gloria mala v tom čase len tri roky. Poslanci s kanceláriou šerifa v mestečku Bexar County sa rozhodli uctiť si jeho pamiatku úžasným spôsobom.

Na ceste k jej doteraz najťažšiemu životnému kroku ju držiac za ruku sprevádzal jeden z členov polície Javer Salarez. "Je jedno, či ste ho poznali alebo nie. Všetci nosíme rovnakú uniformu, rovnaký odznak. Viem, že keby tu Jesse bol, urobil by presne to isté," povedal.

Dojatá dcéra si síce svojho otca veľmi nepamätá, avšak príbuzní jej ho často pripomínajú. "Doma mi hovoria, že som úplne ako on, mám rovnakú chôdzu a hovorím presne ako on. Viem, že je na mňa pyšný za to, kto som," hovorí čerstvá maturantka, ktorá chce študovať na vysokej škole biológiu a verí, že sa jedného dňa stane lekárkou.


Zdroj: YouTube/KENS 5

TEXAS/rd

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti

ONLINE: Raketový útok v Odeskej oblasti. Hlásia najmenej šesť obetí ON-LINE
  • Raketový útok v Odeskej oblasti na juhu Ukrajiny si vyžiadal šesť obetí. Raketu odpálil ruský strategický bombardér typu Tu-22.

  • Rusko sa prvýkrát za viac ako sto rokov ocitlo v platobnej neschopnosti. Moskva peniaze má, Západ…

  • Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan bude v utorok pred summitom NATO v Madride viesť rozhovory s lídrami Švédska, Fínska a Severoatlantickej aliancie.