Moderátorka to nezvládla a rozplakala sa v priamom prenose. Za všetko môže táto správa

Rachel Maddowová sa rozplakala v priamom prenose
Rachel Maddowová sa rozplakala v priamom prenose Zdroj: YouTube.com

Rozcítila ju aktuálna informácia o separovaní detí od rodičov na hranici Mexika s USA.

Populárna americká moderátorka televízie MSNBC Rachel Maddowová sa rozplakala v priamom prenose a nedokázala dočítať aktuálnu správu. Týkala sa Trumpovej migračnej politiky, ktorej výsledkom sú rozdelené rodiny.

Rachel mala prečítať informáciu, na ktorú nebola vopred pripravená. V mimoriadnej správe sa písalo, že na hranici odoberajú prisťahovalcom malé deti, dokonca aj bábätká a zriaďujú pre nich „útulok". Rodiny pri rozdeľovaní plačú a kričia. Najhoršie to prežívajú najmä deti, ktoré nahrnú do jednej oplotenej miestnosti, kde ležia na zemi (viď. fotografia). V Texase by mali byť až tri takéto zariadenia.

Zdroj: Profimedia.sk

Moderátorka sa správu snažila dočítať, ale zakaždým ju prerušili jej emócie a plač. Nakoniec sa ospravedlnila a dala slovo kolegovi, redaktorovi z Texasu.

Rachel Maddowová sa následne na Twitteri ospravedlnila divákom za svoj výstup a priložila aj správu, ktorú mala pôvodne v televízii prečítať, uviedol Daily Mail.

Na protest proti tejto migračnej politike, ktorej výsledkom sú rozdelené rodiny, plánujú starostovia z celých USA odcestovať na hranicu Texasu s Mexikom. Vo štvrtok ráno sa zhromaždia na tlačovej konferencii v obci Tornillo, ktorá je hraničným priechodom. Akcie sa má podľa očakávania zúčastniť aj starosta Los Angeles Eric Garcetti.


USA/jh

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Moderátorka

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.