VIDEO: Kuriózna nehoda na letisku. Pilot lietadla, ktoré sa zaborilo do strechy hangáru, mal obrovské šťastie

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Pilot malého lietadla mal obrovské šťastie v nešťastí. Letecké nešťastia sa väčšinou končia tragicky, no muž, ktorý v stroji Cessna 17 narazil do strechy hangáru na letisku v Kalifornii, túto známu štatistiku nielenže poprel, ale dokonca sa to zaobišlo bez zranení, informuje portál televízie CBS News.

Incident sa stal v pondelok na letisku Long Beach Airport okolo 14.00 hod tamojšieho času. Pilot práve trénoval vzlietanie a pristávanie, keď lietadlo zrazu začalo prudko klesať a skončilo sa to nárazom do hangáru.

Stroj sa po strmhlavom lete nosom zaboril do strechy pričom sa zlomilo jedno krídlo. V lietadle sa nachádzal iba pilot, ktorého následne z pokrútenej kabíny vyslobodili s pomocou hydraulického zariadenia. Neskôr sa ukázalo, že ako zázrakom neutrpel žiadne vážnejšie zranenia. Išlo iba o podliatiny a odreniny.

Incident nemal dopad na prevádzku letiska, všetky lety v ten deň pokračovali podľa plánu. Príčina havárie je predmetom vyšetrovania príslušných úradov. Prvé výsledky by mali zverejniť v priebehu tohto týždňa.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.