VIDEO: Žena si s deťmi užívala luxusný rezort úplne zadarmo. O prefíkaný trik sa podelila na sociálnej sieti

VIDEO: Žena si s deťmi užívala luxusný rezort úplne zadarmo. O prefíkaný trik sa podelila na sociálnej sieti
Ilustračná snímka. Zdroj: Shutterstock/Molishka

Dovolenka na pláži úplne zadarmo. Takto si ju užívala žena s deťmi, ktorí sa podvodom vkradli do luxusného hotelového rezortu a predstierali, že patria medzi jeho hostí.

Roxanne Balciunasová (39) z britského Sheffieldu našla spôsob, ako za dovolenku ušetriť. Využila pri tom to, že na jednej dovolenke už bola.

Ako informuje portál tn.cz, z luxusného rezortu v Turecku si zobrala hotelové náramky, ktorými sa označujú hostia. Následne si v lete objednala zájazd na rovnaké miesto, tentokrát však iba do skromného apartmánu vzdialeného pár minút od luxusného rezortu.

Prečítajte si tiež:

Potom si už rodinka len nasadila náramky a užívala si výhody a pohodlie hotela a tiež luxusný all inclusive.

Pôvodný plán ženy mal byť iný. Chcela len prekvapiť matku, ktorá v tom čase trávila svoju dovolenku v tomto drahom rezorte. Neskôr však zistila, že si takto môžu spríjemniť svoj skromný pobyt a na dovolenke si dopriať.

Na čin by sa možno neprišlo, ak by sa nebola pochválila na TikToku.

@travelswithroxy when you book a cheap self catering apartment down the road from the #ramada #kusadasi and you saved your all inclusive band from last month so you go use their facilities all day every day. ?? thanks for looking after us Ramada, you didn't have to ?? #freefood #allinclusive #allinclusiveresort #thanks #holiday #travel #fyp #vacation #traveltiktok #turkey #brits #traveltok #costofliving #sneaky #imnotwhereimsupposedtobe #nobodysgonnaknow ♬ original sound - A

Celou akciu vraj brala ako vzrušujúci zážitok. Ako sama povedala, bola presvedčená o tom, že si to niekto všimne. No nestalo sa tak. „Vzrušovalo ma hlavne to, že som to mala všetko zadarmo. Myslím, že som toho zjedla viac, než keď sme to mali zaplatené,“ dodala Roxanne.

Niektorí jej skutok kritizovali, iní chvália jej šikovnosť. Napokon však zistila, že nie je jediná, kto sa pokúsil o niečo podobné. V komentároch pod jej príspevkom sa k podobnému skutku priznala aj iná užívateľka. „Pred mesiacom sme urobili to isté,“ uviedla v komentári. 

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zaujímavosti

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.