VIDEO: Muž v autobuse napadol mladú dievčinu. Mal ju obchytkávať a nechcel ju pustiť, hľadá ho polícia

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Veľmi nepríjemný zážitok má za sebou 14-ročné dievča z Prahy. V električke ju napadol muž, obťažoval ju a nechcel ju nechať vystúpiť.

K incidentu došlo ešte v pondelok 19. júna v dopoludňajších hodinách. Informovala o tom Polícia Českej republiky, ktorá aktuálne zverejnila video pre identifikáciu páchateľa.

Ako ukazujú kamerové záznamy, krátko pred desiatou hodinou do autobusu číslo 125 na zastávke Jakobiho na sídlisku Petrovice v Prahe nastúpil mladý muž.

Ihneď si sadol na štvorsedačku oproti mladej dievčine. Začal ju chytať a správať sa k nej agresívne. Na záznamoch vidieť, ako sa mu snaží vytrhnúť, no on ju nechce pustiť.

Prečítajte si tiež:

„Oboma rukami ju uchopil v oblasti stehien a ruky sa snažil posúvať až k rozkroku. Napadnutá sa bránila a snažila sa okamžite z útočníkovho zovretia vymaniť, čo sa jej po chvíli podarilo a utiekla do zadnej časti autobusu,“ uviedol hovorca pražskej polície Richard Hrdina.

Nevhodné správanie cestujúceho si všimol šofér autobusu. Okamžite zareagoval a muža vykázal von z vozidla.

Neznámy muž je podľa polície podozrivý aj zo spáchania trestného činu výtržníctva, za čo môže v prípade dokázania viny stráviť za mrežami až dva roky.

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti