Umelá inteligencia ukázala princeznú Charlotte v dospelosti. Fotografie fanúšikom vyrazili dych

Umelá inteligencia ukázala princeznú Charlotte v dospelosti. Fotografie fanúšikom vyrazili dych
Princezná Charlotte. Zdroj: Profimedia.sk

Fotky vytvorené umelou inteligenciou zaplavili sociálne siete. Ľudia chcú vedieť, ako budú vyzerať ich deti, keď budú staršie prípadne ako sami budú vyzerať na dôchodku. Tomuto trendu sa nevyhla ani britská kráľovská rodina.

Na sociálnych sieťach totiž kolujú umelou inteligenciou vygenerované snímky dospelej princeznej Charlotte.

Hoci má dcére Kate a Williama iba osem rokov, už teraz žne od fanúšikov britskej kráľovskej rodiny ovácie. Tí vždy, keď sa Charlotte objaví na verejnosti, nezabudnú pochváliť jej pôvabný vzhľad, elegantné outfity aj profesionálne vystupovanie.

Inak tomu nebolo ani po zverejnení fotografií 18-ročnej princeznej. Nadšení priaznivci nestačia ospevovať jej pôvab. ​„Je tak nádherná!“ napísal jeden z užívateľov. „Vyzerá ako kráľovná, keď bola malá,“ napísal ďalší. Iní ju zase prirovnávajú ku kombinácii princeznej Diany a Kate.

Princezná si momentálne užíva letné prázdniny. Podľa denníka Hello majú princ William a princezná Kate pauzu od kráľovských povinností a so svojimi deťmi sa chystajú stráviť posledné dni letných prázdnin na zámku Balmoral, kde sa pripoja ku kráľovi Karolovi III. a Camille.

V septembri potom kráľovské deti nastúpia späť do školy Lambrook. Tam prestúpili minulý rok po tom, čo sa rodina presťahovala do Adelaide Cottage vo Windsore. Presťahovaním na vidiek vraj chceli Kate a William vytvoriť svojim ratolestiam čo najnormálnejšie detstvo.

V priloženom videu si môžete pozrieť moment, keď princezná Charlotte spôsobila rozruch vyplazením jazyka.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Kráľovská rodina

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.