VIDEO: Kaskadérsky kúsok sa skončil fiaskom. Ruský odvážlivec rozbil Ladu o múr domu

VIDEO: Kaskadérsky kúsok sa skončil fiaskom. Ruský odvážlivec rozbil Ladu o múr domu
Kaskadérsky kúsok sa skončil fiaskom. Zdroj: Twitter

Ruský blogger a kaskadér Jevgenij Cebotarev sa rozhodol predviesť trik, v ktorom chcel preskočiť vo vozidle Lada Niva zo strechy jednej budovy na druhú. Od staručkého auta toho však chcel až príliš a skončilo sa to nárazom do steny a pádom z výšky štvrtého poschodia.

„Produkcia bola nízkorozpočtová. Koniec bol tiež nízkorozpočtový,“ glosujú zahraničné médiá nepodarenú akciu filmových nadšencov, ktorí sa rozhodli napodobniť scény z akčného filmu. Kúsok, ktorý teraz koluje najmä na ruskojazyčných sociálnych sieťach, sa mal odohrať v Severnom Osetsku v Rusku.

Auto sa po rampe rozbehlo pomerne svižne, na prekonanie dlhšej vzdialenosti letom to však bolo zúfalo pomaly. Nasledovalo tvrdé pristátie, pri ktorom sa predná ćasť vozidla úplne zlisovala.

Ako zázrakom však vodič z auta krátko po páde sám svižne vybehol. Ako sa amatérskym filmárom a kaskadérom podarilo dostať vozidlo vážiace cez 1 200 kilogramov na strechu štvorpodlažnej budovy, zostáva záhadou.

Ruský odvážlivec Cebotarev, sa podobnými kúskami preslávil aj v minulosti. Vlani napríklad predviedol prvý prelet cez minibus. 

Cebotarev si najskôr ľahol na drevenú konštrukciu presne vo výške čelného skla prichádzajúceho Mercedesu Sprinter, a tesne pred nárazom sa od podložky odrazil, pričom preletel cez celé auto. Následne prekvapivo hladko dopadol na vozovku.

Prečítajte si tiež:

Iba niekoľko mesiacov predtým utrpel zranenie chrbtice pri tvrdom dopade po skoku v BMW 5E34 cez rieku.

Z nemocnice vtedy svojim fanúšikom poslal odkaz, že už nikdy nebude môcť žiť taký aktívny život, ako doteraz. Ukázalo sa však, že zranenia nezanechali žiadne váźnejšie dlhodobé následky.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Sociálne siete

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.