VIDEO: Hororový incident na Floride. Z kanála vyliezol obrovský aligátor, ktorý mal v papuli ľudské pozostatky

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Približne štvormetrového aligátora, ktorý mal v papuli ľudské pozostatky, spozorovali pri kanáli v jednej z ulíc mesta Largo na Floride. Podľa amerických médií telo patrilo 41-ročnej Sabrine Peckhamovej. Zatial však nie je jasné, či ju aligátor usmrtil, alebo iba našiel jej telo, píše portál televízie NBC News.

Zakrvaveného aligátora našli na mieste, kde sa pohybuje veľa detí. „Videl som, že má v papuli telo, tak som začal nakrúcať,“ povedal JaMarcus Bullard. „Potom som bežal za hasičmi a oznámil som im to,“ dodal.

„Bolo to prvýkrát, čo som videl aligátora takto zblízka, takže som mal pocit, že je to celkom fajn. Keď som videl, čo to má v papuli, najskôr som si povedal, že je to ako figurína"

Aligátor na nevyžiadanú pozornosť reagoval tak, že sa snažil zacúvať aj s korisťou naspäť do kanála. 

Prečítajte si tiež:

​Úrad šerifa okresu Pinellas uviedol, že predátora najprv odviezli a následne zabili humánnym spôsobom. Incident vyšetruje úrad šerifa aj floridská Komisia pre zachovanie rýb a divokej prírody. Príčinu smrti ženy určí až pitva.

Miestni obyvatelia tvrdia, že malých aligátorov videli pohybovať sa v oblasti veľa, ale tento bol doteraz najväčší. Incident obyvateľov vystrašil o to viac, že sa odohral neďaleko miesta, kde sa nachádza škola.

Na Floride žije vyše milióna aligátorov. Smrteľné útoky sú ale pomerne vzácne. Podľa on-line zvieracej encyklopédie AZ Animals je v USA každý rok hlásených v priemere šesť smrteľných útokov aligátorov.

V priloženom archívnom videu si môžete pozrieť, ako dôchodca zachránil svojho psa zo zubov aligátora.

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti