Otrasný čin v Česku. Ženu najskôr zbil, potom jej dal medzi nohy petardu, ktorú odpálil

Policie ČR - ilustračná snímka
Ilustračná snímka. Zdroj: Profimedia.sk

Posledný septembrový deň sa v ubytovni v českých Kožlanoch stal horor, aký nemá obdoby. Muž ukrajinskej národnosti najskôr fyzicky napadol ženu z Moldavska, no to násilníkovi, žiaľ, nestačilo. Do vagíny jej potom dal petardu, ktorú aj zapálil.

Na hrozivý čin ako prvý upozornil portál Krimi-Plzeň. Podľa ich informácií 35-ročný Ukrajinec napadol a zbil ženu pôvodom z Moldavska. Tam sa však jeho násilné besnenie zďaleka nekončilo a to, čo ďalej urobil, šokovalo aj skúsených kriminalistov.

Do vagíny jej totižto strčil pyrotechnickú petardu, ktorú aj zapálil. Výbuchom žena utrpela veľmi vážne vnútorné zranenia. 

Útočník ženu sám odniesol do Fakultnej nemocnice v Plzni. Jeho obeť mala šialené bolesti a on napriek tomu lekárom tvrdil, že zranenia spôsobila rana do brucha.

Prečítajte si tiež:

Doktori rýchlo zistili, že muž klame, a tak privolali políciu. Tí zadržali podozrivého a umiestnili ho do policajnej cely. 

„Prijali sme pacientku s vážnym zranením v oblasti genitálií, z ktorých vážne krvácala,“ povedal portálu Novinky.cz lekár z danej nemocnice s tým, že ženu okamžite museli operovať. 

Údajne je stabilizovaná, no stále vo veľmi vážnom stave. 

Ako ďalej portál uvádza, na ubytovni v Kožlanoch žijú prevažne cudzinci. Tí im prezradili, že ide o mladý pár, ktorý mal medzi sebou údajne konflikty. 

Pozrite si archívnu reportáž o napadnutí vlastnej družky. 

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.