VIDEO: Nechutný záber z pivovaru v Číne. Pracovník sa vymočil do tanku

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Na sociálnych sieťach sa objavilo video, na ktorom sa pracovník pivovaru vymočil do kontajnera, ktorý obsahoval suroviny na výrobu piva, informovala BBC.

Incident sa udial v pivovare spoločnosti Tsingtao v Číne, ktorá je druhým najväčším výrobcom piva v krajine a zároveň jeho najväčším vývozcom. 

Vo videu, ktoré sa na internete objavilo vo štvrtok (19. 10.), pracovník v uniforme a ochrannej prilbe vyliezol do kontajnera, a potom sa v ňom vymočil. 

Prečítajte si tiež:

Portál National Business Daily neskôr citoval interný zdroj, podľa ktorého osoba, ktorá video natočila, ani osoba, ktorá sa v ňom objavila, neboli priamymi zamestnancami spoločnosti.

Úrad pre dohľad nad trhom a administratívu mesta Pingdu, kde sa továreň nachádza, vo vyhlásení uviedol, že po pozretí videa okamžite zostavili tím, ktorý začal vyšetrovanie. Celý kontajner surovín, ktorý sa objavil vo videu, zaistili a zapečatili. Vyšetrovanie začala aj polícia.

Spoločnosť Tsingtao v piatok (20. 10.) uviedla, že videu „pripisuje veľkú dôležitosť“. Na sociálnych sieťach v Číne vyvolalo šok a pobúrenie, keďže značka je veľmi známa doma aj v zahraničí.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.