Matka chce za chyby manžela potrestať svoju dcéru. Po šiestich rokoch jej zmení meno

Matka chce za chyby manžela potrestať svoju dcéru. Po šiestich rokoch jej zmení meno
Ilustračná snímka. Zdroj: Profimedia.sk

Žiarlivosť je silná emócia, pod ktorou často ľudia konajú iracionálne. Dôkazom je aj príbeh manželského páru, ktorý sa rozhodol svojej 6-ročnej dcére pre banálny dôvod zmeniť meno.

Pred šiestimi rokmi sa obaja zhodli na mene Maeve. Meno navrhol manžel a jeho žena s ním bez problémov súhlasila. Až teraz sa však dozvedela, prečo vybral práve toto meno, píše Mirror.

Prečítajte si tiež:

Večer, ktorý o všetkom rozhodol

Všetko sa odohralo, keď boli na spoločnej večeri s ich kamarátom. Keď sa začali rozprávať o ich dcére, kamarát spozornel a nahodil zvláštny výraz. Žena z neho okamžite vydolovala, prečo sa tak tvári.

Vyrozprával jej príbeh a žene menom Maeve, ktorá s jej mužom tvorila pár na vysokej škole. On bol do nej veľmi zamilovaný, no po čase sa s ním rozišla.

O nevydarenej láske z vysokoškolských čias svojho muža vedela. Netušila však, ako sa dotyčná bývalá priateľka volala.

Keď sa dovtípila, prečo jej muž vybral pre ich dcéru práve toto meno, rozzúrila sa. „Asi si viete predstaviť, že som mala celý večer zničený,“ cituje ženu denník Metro.

Prečítajte si tiež:

Manžel s novým menom nesúhlasí

Dodala, že je desivé, že ich dcéra sa volá po žene, ktorú jej manžel miloval a pravdepodobne do dnešného dňa aj miluje. Matka Maeve trvá na tom, že jej zmení meno. Podľa jej vyjadrení je to vraj dievčatku jedno, no manžel s tým nesúhlasí.

Medializovaný príbeh ženy vyvolal na internete rôzne reakcie. Väčšina však zastáva názor, že aj keď bol jej manžel neúprimný, dieťa by nemalo za jeho chyby trpieť.

Matky ostávajú často nepochopené. Pozrite si rozhovor o tom, ako prežívajú na materskej dovolenke osamelosť: 

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zaujímavosti

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.