K smrti Matthewa Perryho „prispeli aj iné významné okolnosti“, tvrdí patológ. Z poslednej fotky herca mrazí

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Z poslednej fotky, ktorú Matthew Perry zverejnil na svojom Instagrame, mrazí. Americký herec sa totiž pred týždňom zvečnil vo svojej vírivke, v ktorej ho o pár dní našli mŕtveho.

Podľa NBC News sa v správe, ktorú zverejnil súdny lekár okresu Los Angeles, uvádza, že hoci oficiálny záver pravdepodobne bude zverejnený až o niekoľko týždňov, Perryho telo je už pripravené na vydanie jeho rodine.

V praxi to znamená, že na základe pitvy sa presná príčina úmrtia určiť nedala a viac tak zrejme napovie až toxikologická správa. Faktom však je, že keď Perryho našli, žiadne drogy sa v jeho okolí nenachádzali.

V súdnej správe je okrem toho napísané, že k smrti slávneho herca prispeli „iné významné okolnosti“.

Prečítajte si tiež:

​Hviezda Priateľov mala dlhodobo problémy so závislosťou od liekov aj alkoholu. Ich hĺbku Perry naplno odhalil vo svojej knihe Priatelia, lásky a ten ohromný problém. Veľakrát vraj prehĺtal aj 55 tabletiek práškov proti bolesti denne. Niekoľkokrát sa kvôli tomu ocitol aj na liečení.

Divoký životný štýl ho pritom takmer stál život už skôr. Pre užívaniu opioidov mu totiž pred piatimi rokmi prasklo hrubé črevo, a musel byť dokonca napojený na mimotelovú podporu života. „Lekári povedali mojej rodine, že mám dvojpercentnú šancu na prežitie,“ zveril sa neskôr časopisu People.

Ako presne Perry odišiel z tohto sveta je zatiaľ nejasné. Posledná fotografia na Perryho Instagrame však naznačuje, že herec prežíval temné obdobie.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Matthew Perry (@mattyperry4)

„Aha, takže teplá voda víriaca okolo teba ti robí dobre?“ napísal herec k tmavej fotke s vírivkou. Práve pri kúpeli mal Perryho život skončiť. Osudnou sa mu údajne stala zástava srdca.

Perry nie je jedinou hviezdou, ktorej život sa skončil pri kúpaní. V roku 2012 mala obdobným spôsobom odísť aj speváčka a herečka Whitney Houston, ktorá sa utopila vo vani pre srdcovú príhodu. Počas kúpeľa vyhasol aj život speváka kapely The Doors Jima Morrisona.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Úmrtie

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.