Český zlodej dal najavo svoje priority. Po vlámaní na čerpaciu stanicu si najskôr uvaril kávu

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Bizár po česky. Aj tak by sa dalo nazvať prvé tohtoročné zadržanie v podaní pražských policajtov z obvodu 4. O prípade informuje česká polícia prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti.

Presne hodinu po vypuknutí polnočných ohňostrojov sa do čerpacej stanice na Černokosteleckej ulici vlámal štyridsaťpäťročný muž. Aj keď sa dovnútra tak ľahko dostať nevedel, nenechal sa odradiť.

Na vypáčenie najskôr poučil nôž, potom aj niekoľko ďalších predmetov. Keď sa dostal dnu, jeho prvé kroky viedli priamo ku kávovaru.

Prečítajte si tiež:

Z držiaku si vybral papierový pohárik, ktorý postavil pred kávovar, vybral si želaný nápoj a voľnú chvíľu počas prípravy kávy využil na maškrtenie a výber cigariet priamo z regálu.

Potom prešiel k pokladni, odkiaľ vybral všetku hotovosť. Policajti dorazili na miesto presne vo chvíli, kedy začal kávu popíjať. 

Muži zákona ho zadržali pre podozrenie z trestného činu krádeže vlámaním a previezli ho na policajnú stanicu. Mimo ukradnutých peňazí u neho našli niekoľko cudzích dokladov totožnosti. Policajti preverujú, ako sa k ním dostal.

Pozrite si archívnu reportáž o ochrane pred zlodejmi áut.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zahraničné krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.