Rande za skoro 70 miliónov eur. Ženy na sieťach zdieľali zlé skúsenosti s mužom, ten ich zažaloval

Rande za skoro 70 miliónov eur. Ženy na sieťach zdieľali zlé skúsenosti s mužom, ten ich zažaloval
Ilustračná snímka. Zdroj: Shuterstock/Studio Romantic

Rande, ktoré ich môže vyjsť poriadne draho. Muž podal žalobu na viacero žien preto, že po rande s ním na sociálnych sieťach zdieľali negatívne skúsenosti zo schôdzok. Tvrdí, že zavádzajú, do sporu ide so skupinou právnikov.

O prípade žaloby pre sériu nevydarených schôdzok informuje New York Post. Nikko D´Ambrosio (32) uvádza, že jeho povesť utrpela ujmu. Jedna zo žien, s ktorou sa niekoľkokrát stretol, opísala jeho správanie sa počas schôdzok v skupine na sociálnej sieti s názvom „Randíme s tým istým mužom?“ (Are We Dating The Same Guy?).

O mladom mužovi hovorila ako o príliš rýchlo prítulnom chvastúňovi, ktorý zdôrazňoval svoje dobré finančné zabezpečenie, ale tiež svoju „zlú stránku, hlavne v prípade služobných hovorov“. Žena uverejnila príspevok najskôr so svojím pravým menom, no potom, ako ju kontaktovali právnici D´Ambrosia, zmazala ho a uverejnila opäť pod falošným.

S jej opisom udalostí a jeho osobnosti muž nesúhlasí. Vo svojej žalobe uviedol, že so ženou sa po prvý raz stretli pred rokom a hneď v ten večer mali skončiť v posteli. Následne sa údajne ešte niekoľkokrát stretli, nešlo už však podľa jeho slov o vydarené schôdzky, a tak z toho vážnejší vzťah nebol.

Prečítajte si tiež:

Ďalšie ženy

Karty v tomto spore zamiešali ďalšie ženy, ktoré sa v skupine na sociálnej sieti pridali k tvrdeniam dotyčnej. Jedna zo žien napísala: „Tento muž tu už bol. Autorka vtedy k nemu napísala, že jej poslal mnoho správ, v ktorých jej nadával preto, že s ním nechcela stráviť noc.“

Ďalšia žena taktiež napísala, že sa s Nikkom D´Ambrosiom niekoľkokrát stretla. „Hovoril mi to, čo som chcela počuť, kým som sa s ním nevyspala. Potom sa vyparil. Vyhýbajte sa mu.“

Za tieto i podobné výroky napokon muž zažaloval až 27 žien. Hovorí, že ich reči sú len výmysly. Požaduje od nich kompenzáciu 75 miliónov dolárov (asi 68 miliónov eur). Do svojej žaloby zahrnul aj správkyne skupiny na sociálnej sieti a tiež samotnú spoločnosť Meta, ktorá sieť prevádzkuje.

Nepríjemný incident v živom vysielaní. Španielsku redaktorku obťažoval okoloidúci muž: 

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zaujímavosti zo sveta

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.