Keď ide von, po návrate ho čaká detektor lži. Chorobne žiarlivá žena svojmu mužovi dokonca diktuje, čo môže pozerať v televízii

Keď ide von, po návrate ho čaká detektor lži. Chorobne žiarlivá žena svojmu mužovi dokonca diktuje, čo môže pozerať v televízii
Ilustračná snímka. Zdroj: Shuterstock/Kmpzzz

Dôvera je v zdravom vzťahu nevyhnutná, no z času na čas sa u väčšiny párov objavia malé pochybnosti. V prípade ženy z Veľkej Británie sú však pochybnosti o jej manželovi obrovské. A to do takej miery, že ho podrobuje detektoru lži.

Britský The Mirror ju označuje za najžiarlivejšiu ženu sveta. Jej nedôverčivosť voči manželovi pramení z toho, že ešte predtým, ako sa oficiálne stali párom, stretával sa aj s inou ženou.

Debbie Woodová nedôveruje svojmu manželovi Stevovi natoľko, že ho núti podstúpiť test na detektore lži. A to zakaždým, keď ide von.  

Nápad zakúpiť domov detektor lži skrsol pôvodne v Stevovej hlave. Raz, keď prišiel domov a manželka ho obviňovala a pýtala sa, čo vonku robil, povedal, že nič zlé a že jej hovorí pravdu, ba dokonca by bol ochotný „aj kúpiť detektor lži, aby jej to dokázal“. Debbie sa nápad páčil a detektor naozaj objednala.

Okrem toho, že odpovedá na otázky na detektore, kontroluje aj Stevenove telefónne záznamy či výpisy z účtu.

Prečítajte si tiež:

Postupom času menej časté testy

Pár sa pre svoju bizarnosť dostal aj do jednej televíznej šou v Anglicku. Keď sa v nej objavili už po druhý raz, s odstupom času niekoľkých rokov, muž povedal, že síce testy na detektore lži doma stále podstupuje, no už nie tak často ako na začiatku vzťahu.

Dvojica tiež prezradila, že Steve má od manželky tiež obmedzenia v tom, čo môže sledovať v televízii. Aby udržal žiarlivosť svojej manželky na uzde, ani v televízii sa nepozerá na iné ženy.

„Jedného večera sa v televízii objavila reklama na dámsky holiaci strojček a ja som spanikárila, keď som si pomyslela, že Steve pokukuje po modelke. Jediné, čo ma upokojilo, bolo, že som mu zakázala pozerať všetky programy, v ktorých vystupujú ženy,“ povedala Debbie.

Ďalej vysvetlila, že „dokáže pochopiť, keď muž obdivuje niekoho, kto je krásny, pretože všetky ženy majú svoju vnútornú aj vonkajšiu krásu“. Avšak, problémom podľa nej je, keď muži začnú „sexuálne fantazírovať“ o iných ženách. A to nechce, aby Steve robil.

Debbi vysvetlila, že jej predošlý vzťah pred Steveom bol traumatizujúci a viedol k jej problémom so žiarlivosťou. Následne jej bol diagnostikovaný takzvaný Othellov syndróm. Ide o stav, ktorý je psychotickou poruchou charakterizovanou bludmi ohľadom nevery alebo žiarlivosti.

Steve hovorí, že okrem tohto problému je ich vzťah skvelý. „Keď sa kvôli tomu nehádame, náš vzťah je úplne úžasný. Rozosmievam ju tak, ako sa s nikým nikdy predtým nesmiala. Ona ma rozosmieva tak, ako som sa ja nikdy predtým nesmial,“ dodal Steve.

Svadba v monarchii. Syn Brunejského sultána, princ Abdul, sa oženil: 

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zaujímavosti zo sveta

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.