Príbeh ako z telenovely. Bohatý muž sa zaľúbil do chudobnej ženy, svokrovci sa snažili prekaziť ich svadbu bláznivými spôsobmi

Príbeh ako z telenovely. Bohatý muž sa zaľúbil do chudobnej ženy, svokrovci sa snažili prekaziť ich svadbu bláznivými spôsobmi
Ilustračná snímka. Zdroj: Shutterstock/antoniodiaz

Príbeh ako z mexickej telenovely. Chudobné dievča sa zaľúbilo do muža, ktorý bol zo solventnej rodiny. Ten jej city opätoval a napriek výhradám jeho rodičov sa rozhodli vziať. Svokrovci sa ale svoj boj proti potencionálnej neveste rozhodli nevzdávať.

O príbehu mladého páru z mexického mesta Obregón informoval The New York Post. Rodičia ženícha od začiatku vzťah ich syna s dievčinou z nižšej spoločenskej vrstvy neschvaľovali. Podľa ich názoru je zlatokopka. Mali tiež skúsiť dievča podplatiť a dokonca sa jej aj vyhrážať. So svojimi snahami však neuspeli a pár sa rozhodol vziať.

Keď rodičom oznámili, že chystajú svadbu, matka mladého muža predstierala infarkt. Na obrad sa obaja rodičia rozhodli nejsť.

Prečítajte si tiež:

Sabotáž obradu

Namiesto toho zosnovali niekoľko ďalších pokusov o prekazenie vzťahu. Na nevestu Alexandru najali mužov, ktorý ju tesne pred obradom mali postriekať červenou farbou. Keď sa nevesta chystala prejsť uličkou v sprievode svojho otca, dvaja zaplatení sabotéri na ňu začali striekať červenú farbu. Tretí chlapík si to všetko nahrával na mobil.

Svadobčania aj nevesta boli šokovaní. Farba na bielych šatách pôsobila ako krv. Niektorí si dokonca mysleli, že Alexandru niekto zranil, keďže striekanie farby priamo nevideli.

Samotná nevesta sa najskôr vyľakala, ale napokon sa zachovala veľmi duchaprítomne. Poškodené šaty si išla domov prezliecť a napokon sa vydávala v zlatistých dlhých šatách.

Rodičia to ani potom nevzdali. Počas svadobnej hostiny zavolali na políciu a ohlásili, že na oslave sa podávajú drogy. Na hostinu tak prišli muži zákona, aby hlásenie skontrolovali. Samozrejme, nič podobné na oslave neobjavili.

Prečítajte si tiež:

Posledný pokus

Keď sa im nepodarilo pokaziť svadbu, pokúsili sa o to ešte aj pri medových týždňoch. Svojmu synovi ukryli pas s vízami a zároveň sa pokúsili podplatiť cestovku, aby vymyslela niečo, čo ich cestu prekazí.

Nič však nepomohlo a mladý šťastný pár si užil krásne medové týždne. Svoje zážitky z nej zdieľali aj na sociálnych sieťach. Pod príspevkami sa objavili komentáre znepokojených gratulantov, hlavne v prípade, že by Alexandra do budúca otehotnela. „Nepochybujem, že by jej mohli ublížiť ešte viac,“ napísal jeden z nich.

Bez svadby a bez obrúčok. Manželstvá sú na ústupe: 

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zaujímavosti zo sveta

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.