Brutálny pokus o poistný podvod. Muž si odrezal obe končatiny iba kvôli tomu, aby získal peniaze

Brutálny pokus o poistný podvod. Muž si odrezal obe končatiny iba kvôli tomu, aby získal peniaze
Ilustračná snímka. Zdroj: SHUTTERSTOCK/VGstockstudio

Brutálny poistný podvod. Muž si odrezal obe končatiny iba kvôli tomu, aby získal peniaze. Jeho podvod sa dlho nedarilo odhaliť.

V médiách v zámorí sa objavili správy o prípade, ktorý sa udial ešte minulý rok v novembri, no až teraz sa ho podarilo objasniť. Informuje o tom portál novinky.cz na základe Springfield News Reader.

Muž z mestečka Willow Springs v štáte Missouri si mal dať odrezať obe chodidlá. Tvrdil však, že mu ich odsekla poľnohospodárska technika. Polícii sa však prípad od začiatku nepozdával.

Chlapík mal totiž po príchode záchranárov na nohách škrtidlá a nebolo jasné, kto mu ich hneď po incidente nasadil. Taktiež odrezané chodidlá sa nikde v okolí nepodarilo nájsť. Rezy na nohách boli pritom vykonané tak čisto, že to nezodpovedalo odtrhnutiu technikou.

Prečítajte si tiež:

Poslednou záhadou bolo to, ako sa muž k technike vlastne dostal. Mal totiž diagnostikované poškodenie miechy, čo spôsobilo ochrnutie jeho dolných končatín.

Napokon vyšlo najavo, že chodidlá mu sekerou odstránil muž z Floridy, ktorého poškodený zaplatil.

Podvodník však nakoniec nešiel do basy, ale do nemocnice. Muž totiž medzičasom nepodal žiadosť o odškodnenie v poisťovni. Policajti sa rozhodli voči mužovi nevzniesť obvinenie voči mužovi za zneužitie policajných a záchranárskych zložiek. Došli k záveru, že vzhľadom na mužove zranenia by bolo pre Neho väzenie neznesiteľné.

Niekoľko dní po vyriešení prípadu sa objavili aj mužove chodidlá. Našiel ich jeho príbuzný vo vedre zakrytom pneumatikami.

​Nechali by ste si za milión eur odťať ruku? Mladá Slovinka to urobila: 

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zahraničné krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.