VIDEO: Kuriózna nehoda na moste v USA. Vodička s kamiónom prerazila zábradlie a zostala visieť nad riekou

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Na moste v americkom meste Louisville došlo v piatok (1. 3.) ku kurióznej nehode. Kamión prerazil zábradlie a zostal visieť nad riekou Ohio. V kabíne vozidla uviazla jeho vodička, hasiči ju zachránili asi po 40 minútach.

​Policajné oddelenie mesta uviedlo, že do havárie boli zapojené dve osobné vozidlá, pickup a komerčný nákladiak. Dvoch vážne zranených z jedného z vozidiel do nemocnice uviedla podľa portálu televízie CBS News polícia.

Veliteľ hasičov Brian O'Neill uviedol, že na mieste bolo asi 30 hasičov spolu so záchranármi. Hasiči použili automobilový rebrík a vodičku vyslobodili s pomocou kladkového systému a bezpečnostného lana.

Starosta mesta Craig Greenberg na tlačovom brífingu uviedol, že z predbežného policajného vyšetrovania vyplynulo, že k reťazovej nehode došlo, keď vozidlo idúce cez most na juh narazilo do iného vozidla, ktoré uviazlo v krajnom pravom pruhu.

„Po náraze stratil vodič tohto vozidla kontrolu a prešiel do jazdného pruhu smerujúceho na sever, kde vozidlo narazilo do nákladného automobilu,“ vysvetlil Greenberg. Náraz spôsobil, že vozidlo preletel zábradlím.

Vodič vozidla, ktoré do nákladiaka narazilo, zostáva hospitalizovaný s vážnymi zraneniami, uviedol Greenberg.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zahraničné krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.